Zamknij
REKLAMA

Policjanci odkryli narkotyki w samochodzie dostawczym

11:36, 27.02.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci CBŚP przejęli ponad 80 kg marihuany, wartej około 2,4 mln zł. Kierowca auta, w którym ukryto narkotyki miał sfałszowane dokumenty i był poszukiwany. 

Na terenie województwa kujawsko–pomorskiego policjanci odkryli w kontrolowanym samochodzie narkotyki. Jak się okazało, 32-latek, który kierował autem, przewoził ponad 80 kg marihuany o czarnorynkowej wartości około 2,4 mln zł. Funkcjonariusze z Wydziału w Toruniu Zarządu w Bydgoszczy Centralnego Biura Śledczego Policji narkotyki znaleźli w kartonach części ładunkowej pojazdu, pomiędzy sprzętem RTV i AGD.

Kierowca posługiwał się sfałszowanymi dokumentami i był poszukiwany do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności. Dowód osobisty i prawo jazdy wystawiono na nazwisko innego mieszkańca Inowrocławia.

Zatrzymanego mężczyznę doprowadzono do Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, gdzie przedstawiono mu zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków oraz posługiwania się sfałszowanymi dokumentami. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Policja informuje, że sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania osób związanych z przestępczym procederem.    

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone