Zamknij
REKLAMA

Namiotowa plantacja konopi indyjskich w mieszkaniu w Fordonie

11:23, 26.03.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Mieszkaniec Fordonu odpowie za uprawę konopi indyjskich w znacznej ilości w mieszkaniu. W namiotowej plantacji policjanci znaleźli  gotową marihuanę, krzewy konopi oraz aparaturę do jej uprawy.

Policjantów z bydgoskiej komendy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej trop zaprowadził do jednego z mieszkańców Fordonu.  We wtorek (24 marca) przed południem zapukali do drzwi mieszkania 28-latka.

Zaskoczony mężczyzna na widok policjantów próbował zamknąć drzwi. Kryminalnym udało się jednak wejść do środka. W jednym z pokoi 28-latek rozstawił trzy specjalistyczne namioty do uprawy konopi indyjskich. Funkcjonariusze zarekwirowali kilkanaście krzewów tej rośliny, sprzęt do ich uprawy, a także słoiczki, w których znajdowała się marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Śledczy z fordońskiego komisariatu postawili 28-latkowi zarzuty uprawy konopi indyjskich w znacznej ilości oraz ich posiadania. Decyzją sądu został wobec niego zastosowany policyjny dozór. - Teraz podejrzany będzie odwiedzać komisariat pięć razy w tygodniu. Grozi mu do  10 lat pozbawienia wolności - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

tomaxtomax

1 1

Kto wie co to znaczy znaczna ilość?🙂 07:25, 27.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone