Zamknij
REKLAMA

Policjanci wykryli handel nieopodatkowanymi papierosami na fordońskim targowisku

13:01, 29.05.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

Tym razem bydgoscy policjanci handlujacego nieopodatkowanymi papierosami przyłapali na fordońskim targowisku.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy dowiedzieli się, że na fordońskim targowisku handluje się papierosami bez polskich znaków akcyzy. Policjanci wytypowali nawet osobę mogącą zajmować się tym nielegalnym procederem.

W czwartek około godziny 12:00 namierzyli podejrzewanego na targowisku. Mężczyzna wszedł do jednego z pawilonów. Po chwili wyszedł, trzymając w ręku paczki papierosów. 47-latek został wylegitymowany. Policjanci przeszukali pomieszczenie. Tam znaleźli 1200 nielegalnych paczek papierosów. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu.

- Fordońscy śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut z kodeksu karnego skarbowego, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności lub wysoka grzywna - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy, dodając, że uszczuplenie dochodów Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconych podatków mogłoby wynieść ponad 27 tysięcy złotych.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz