Zamknij
REKLAMA

U nas bez zakażeń. Na Śląsku koronawirus nie ustępuje

10:40, 30.05.2020 | i
Skomentuj Obraz z mikroskopu elektronowego cząstek koronawirusa SARS. Autor: Content Providers(s): CDC/Dr. Fred Murphy /z: Wikipedia/
REKLAMA

Służby sanitarno-epidemiologiczne w  nocy z piątku na sobotę (29/30 maja) nie wykryły żadnego nowego zakażenia koronawirusem w Kujawsko-Pomorskiem.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej nocy służby sanitarno-epidemiologiczne w województwie kujawsko-pomorskim nie zarejestrowały nowego zakażenia koronawirusem. Tym samym liczba wszystkich stwierdzonych zakażeń od początku epidemii wynosi  594.

Natomiast w całym kraju stwierdzono dzisiaj rano 221 nowych przypadków zakażenia. Większość z nich wykryto w województwie śląskim (178).

W ciągu minionej nocy nie odnotowano w Polsce zgonów z powodu COVID-19.

Z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia wynika, że  koronawirusa stwierdzono dotąd u 23376 osób. 1051 osób zakażonych zmarło.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz