Zamknij
REKLAMA

Orliki otwarte od 1 czerwca

15:15, 31.05.2020 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Od poniedziałku, 1 czerwca, orliki na terenie miasta zostaną otwarte. Pozostałe boiska szkolne pozostają zamknięte.

Na terenie miasta są 23 orliki. Są to boiska, Orliki to boiska, które powstały w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Od 1 czerwca z orlików będą mogły korzystać osoby indywidualne i grupy.

Na razie w związku z ciągle obowiązującym stanem epidemii, nie będzie możliwości organizowania na orlikach zawodów czy turniejów oraz innych przedsięwzięć o podobnym charakterze.

Na każdym orliku będzie można dokonać rezerwacji. Czas jednorazowej rezerwacji to 60 min., po czym następować będzie 15-minutowa przerwa między zakończeniem zajęć a korzystaniem z boiska przez kolejnych użytkowników. Przerwa zostanie wykorzystana na dezynfekcję przedmiotów, z którymi bezpośredni kontakt mieli użytkownicy boiska.

Na każdym orliku będzie obowiązywał regulamin i procedury przygotowane w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Udostępnienie obiektu  będzie możliwe dla grup zorganizowanych (maksymalnie 14-osobowych plus 2 pełnoletnich trenerów - osoby prowadzące zajęcia czyli razem 16 osób). Nie będzie można korzystać z szatni czy z węzła sanitarnego. Natomiast będzie można korzystać z WC. Przyjście na obiekt możliwe będzie jedynie w stroju sportowym. Na orlikach nie będzie konieczności zakrywania twarzy. Natomiast zabronione będzie wprowadzanie (wnoszenia) i użytkowanie sprzętu niezwiązanego z przeznaczeniem boisk (np. roweru, motoroweru, deskorolki, rolek).

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz