Zamknij
REKLAMA

U nas nowych zakażeń koronawirusa nie wykryto...

10:14, 31.05.2020 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Służby sanitarno-epidemiologiczne w  nocy z soboty na niedzielę (30/31 maja) nie wykryły żadnego nowego zakażenia koronawirusem w Kujawsko-Pomorskiem.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej nocy służby sanitarno-epidemiologiczne w województwie kujawsko-pomorskim nie zarejestrowały nowego zakażenia koronawirusem. Tym samym liczba wszystkich stwierdzonych zakażeń od początku epidemii wynosi  594.

Natomiast w całym kraju stwierdzono dzisiaj rano 115 nowych przypadków zakażenia. Większość z nich wykryto w województwie śląskim (92).

W ciągu minionej nocy w Polsce zmarły 3 osoby z powodu COVID-19 w wieku od 65 do 84 lat. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

Z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia wynika, że  koronawirusa stwierdzono dotąd u 23686 osób. 1064 osób zakażonych zmarło.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz