Zamknij
REKLAMA

Zaginął 16-letni Piotr. Szukają go rodzina i policja

16:00, 01.06.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Białych Błot poszukują 16-latka, który w minioną sobotę (30 maja) wyszedł z domu i do obecnej chwili nie wrócił.

Wczoraj (31.05.2020) Komisariat Policji w Białych Błotach został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu 16-letniego Piotra Nowarkiewicza, który 30 maja 2020 r. około godz. 17.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony 16-latek ostatni raz widziany był 30 maja około godz. 22  w autobusie linii nr 96. Miał wysiąść koło domu, lecz do niego nie dotarł.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: 180 cm wzrostu, budowa ciała szczupła, wiek z wyglądu na 18 lat, włosy ciemne, krótkie, uszy lekko odstające.

UBIÓR ZAGINIONEGO: bluza dresowa koloru białego z wstawkami koloru pistacjowego z kieszenią z przodu i napisem odblaskowym w górnej przedniej części bluzy, długi rękaw z kapturem, spodnie dresowe wąskie koloru czarnego z tzw. lampasem koloru zielonego, buty sportowe czarne nakrapiane z amortyzatorem na pięcie (prawdopodobnie marki Nike). Może mieć przy sobie torebkę typy nerka koloru białego z neonowym odblaskowym paskiem koloru zielonego.

- Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących pomóc jego ustalenie proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ul. Bezpiecznej 2 lub telefoniczny pod nr tel. (47) 751 12 49 albo na numer alarmowy Policji 112 - informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz