Zamknij
REKLAMA

Amfetaminę przechowywał w zamrażarce. Grozi mu 10 lat więzienia

22:22, 10.07.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Kryminalni z komisariatu na Wyżynach zatrzymali mieszkańca bydgoskiego Wzgórza Wolności. 24-latek ukrył woreczek z amfetaminą w zamrażarce. Nie uszło to uwadze mundurowych.

W środę (8 lipca) rano bydgoscy kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania podejrzewanego o posiadanie narkotyków mieszkańca Wzgórza Wolności. 24-latek akurat wychodził z innymi osobami z mieszkania, gdy policjanci zamierzali zapukać do jego drzwi.

Przeszukanie lokalu potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy. W zamrażarce znaleźli woreczek z niemal 150 gramami białego proszku. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina. Środek został zarekwirowany i trafił do laboratorium kryminalistycznego.

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnienie tego typu przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator, po przesłuchaniu bydgoszczanina i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec mężczyzny i skierował go do sądu. Dzisiaj (10 lipca) sędzia zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 24-latka na 3 miesiące.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ciekawyciekawy

0 0

a w lodowce wolno pytam mundurowych 15:53, 11.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz