Zamknij
REKLAMA

Narkotyki w mieszkaniu 29-letniej fordonianki

15:47, 03.08.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Policjanci z Fordonu zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W wynajmowanym mieszkaniu przechowywała amfetaminę oraz marihuanę.

W piątek przed południem (31.07.2020) kryminalni z Fordonu dowiedzieli się, że jedna z mieszkanek tego osiedla może posiadać narkotyki. Od razu przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Drzwi od mieszkania otworzyła im podejrzewana kobieta.

Kryminalni w jednym z pokoi znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to amfetamina oraz marihuana. 29-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

- Śledczy z Fordonu zgromadzony materiał dowodowy przekazali do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanej zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Leonard BorowskiLeonard Borowski

0 2

I aby raz na jakiś czas opowiadać mediom podobne historie, kom-woj milicji zatrudnia całe piecioosobowe biuro prasowe x przywilejami funkcjonariuszy. To oczywista patologia, która odpowiada także obecnie rządzącym. W Polsce nie warto pracować i płacić podatki, aby nie utrzymać takich patologii jak ta czy też mafie sędziowskie i prokuratorskie. Wespół z policyjną ( tą z Fordonu) chroniące interesy skorumpowanej mafii spoldzielczej kupujacej ich jak szmaty w lumpeksie. Na co pozwalają nominalnie rządzący w RP. 16:42, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bezpartyjnybezpartyjny

3 0

Coraz gorzej w tym naszym dziwnym kraju ,gdzie wzrasta spożycie alkoholu i używek? 20:12, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz