Zamknij
REKLAMA

Duże ilości narkotyków w garażu na Błoniu

14:18, 14.09.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Spora ilość narkotyków „wylądowała” w policyjnym laboratorium po akcji kryminalnych na bydgoskim Błoniu. Ich właściciel, 36-letni bydgoszczanin, został tymczasowo aresztowany.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zdobyli informacje o bydgoszczaninie, który może przechowywać narkotyki w garażu wynajmowanym na Błoniu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci pojechali informacje o narkotykowym procederze zweryfikować na miejscu. Podejrzewanego  mężczyznę spotkali,  gdy wchodził do garażu. Kryminalni weszli do środka razem z nim. Narkotyków nie trzeba było szukać, bo były wyłożone na wierzchu. Policjanci zarekwirowali 1,5 kg amfetaminy, ponad 2 kg suszu i prawie 3 tys. różnokolorowych tabletek, najprawdopodobniej ekstazy. Wszystkie substancje trafiły do policyjnego laboratorium na badania.

- 36-latek usłyszał w komisariacie na Błoniu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci będą ustalać, jaką rolę w przestępczym biznesie miał aresztowany poinformowała mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Zdjęcia: Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz