Zamknij
REKLAMA

Wielka dziupla samochodowa pod Bydgoszczą zlikwidowana

16:48, 14.09.2020 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Takiej Ilości skradzionych części i podzespołów samochodowych bydgoscy policjanci dawno nie odkryli. To rezultat śledztwa dotyczącego wcześniejszych kradzieży aut.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wykryli w powiecie bydgoskim dziuplę samochodową. W pomieszczeniach gospodarczych usytuowanych w dwóch miejscowości kryminalni odkryli znaczne ilości części i podzespołów samochodowych. Weryfikacje samochodowych części potwierdziły, że pochodzą one ze skradzionych wcześniej aut różnych marek.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 40 i 23  lat. Obaj odpowiedzą za paserstwo. Pierwszy z nich usłyszał też zarzut kradzieży samochodu Kia Sportage na terenie Warszawy.

- Policjanci, za pośrednictwem prokuratora, wystąpili do sądu o zastosowanie środków zapobiegawczych wobec obu mężczyzn. Sędzia po analizie materiałów sprawy przychylił się do wniosku i tymczasowo aresztował 40-latka na 3 miesiące. Natomiast 23-latek został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju - informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają przedstawienia kolejnych zarzutów w tej sprawie.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz