Zamknij
REKLAMA

Na wizytę w ZUS umówisz się telefonicznie

17:25, 20.11.2020 | i
Skomentuj
REKLAMA

ZUS uruchomił kolejną usługę - telefoniczną rezerwację wizyty w wybranej przez siebie placówce ZUS. Spotkanie z ekspertem można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie. To kolejne ułatwienie, które zwiększy bezpieczeństwo obsługi klientów w czasie stanu epidemii.

Od dzisiaj, 20 listopada, klienci ZUS mogą umawiać się telefonicznie na spotkanie z ekspertem w wybranej przez siebie placówce ZUS. To nowe udogodnienie, szczególnie dla tych osób, które nie mają założonego profilu na Platformie Usług Elektronicznych. – Możliwość umawiania wizyt na konkretny dzień i godzinę była dostępna w ZUS już od dawna. Jednak z rezerwacji wizyty mogli skorzystać klienci, którzy mieli swoje konto na portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Teraz wizytę zarezerwuje każdy, niezależnie od tego, czy ma już konto na PUE. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Aby umówić wizytę w jednej z placówek Oddziału ZUS w Bydgoszczy, należy zadzwonić pod numer 523 418 126.

Podczas rezerwacji wizyty trzeba podać swoje dane – imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego. Dodatkowo należy wskazać placówkę, w której ma się odbyć wizyta, sprawę, jaką chce się omówić z ekspertem ZUS oraz podać dzień i godzinę wizyty. Następnie na podany podczas rozmowy numer telefonu zostania wysłana wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. Zawiera on 10 cyfr, które należy wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków w placówce ZUS.

Ważna informacja dla osób, które będą rezerwować terminy wizyt telefonicznie. Na spotkanie w ZUS można umówić się maksymalnie 6 dni przed jej terminem.  - Z naszym ekspertem można także porozmawiać on-line bez wychodzenia z domu. Wystarczy umówić się na e-wizytę. Z tego rozwiązania w naszym regionie skorzystało do tej pory 370 osób.- informuje Krystyna Michałek.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Chodzenie na dymka Chodzenie na dymka

1 0

W szpitalach szkodzi pacjentom. 20:16, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pytający na puszczypytający na puszczy

3 2

Z innej beczki. Na tym portalu reklamuje się europoseł Sikorski. Skromnie pisze o sobie, że jest najbardziej wpływowym europosłem. Bydgoszczanie tak nienawidzą PiSu, że na ślepą kozę by zagłosowali gdyby PO ją wystawiło. Na czym polega to, że pan europoseł jest najbardziej wpływowy, czy to, że pluje na Polskę i polski rząd, to go niemieccy koledzy klepią po plecach i mówią, oj, jaki ty Radziu jesteś mądry i wpływowy? Pan Radziu pełnił wiele funkcji w Polsce , nie jestem w stanie przypomnieć jakiegokolwiek sukcesu tego Pana, poza tym, że ma bardzo duże mniemanie o samym sobie. 10:19, 21.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@pytający na puszczy@pytający na puszczy

2 0

jedna ślepa koza o imieniu Kosma dostała się do PE i jakoś cicho o jego działalności. 16:54, 21.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz