Zamknij
REKLAMA

Policja 15 lat ścigała rozbójnika ukrywającego się przed odbyciem kary więzienia

16:24, 19.02.2021 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Bydgoscy mundurowi wspólnie z policjantami z Olsztyna oraz Ełku namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 38-letniego bydgoszczanina, skazanego na 6 lat pozbawienia wolności. Bydgoszczanin ukrywał się przed organami ścigania ponad 15 lat. Wpadł w ręce bydgoskich kryminalnych w Ełku.

Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób 15 lat pracowali nad zatrzymaniem 38-letniego skazanego, który od ponad 15 lat ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy w Bydgoszczy. Poszukiwany miał do odbycia sześć lat kary pozbawienia wolności za dwa rozboje, w tym jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Bydgoszczanin latami skutecznie ukrywał się przed policjantami. W końcu jeden z tropów doprowadził kryminalnych do województwa warmińsko-mazurskiego, a dokładnie do Ełka. Z pomocą policjantów z Olsztyna i Ełka ustalili prawdopodobny adres przebywania 38-latka.

Wczoraj (18.02.2021) około godziny 13:00 bydgoscy kryminalni wspólnie z miejscowymi policjantami przed jedną z posesji na obrzeżach Ełku zatrzymali 38-latka.  - Zatrzymany został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Ełku, gdzie trafił do policyjnego aresztu oczekując na doprowadzenie do zakładu karnego. Teraz najbliższe lata spędzi w więzieniu - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego  KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

quiz quiz

1 2

ilu Komendantow Gl.Policji bylo w lat .2005 do 2020 ?? 17:58, 19.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

0 1

A dwóch milicjantów z komendy wojewódzkiej milicji przez klika lat brało systematyczne comiesięczne "wynagrodzenie" za ochronę szemranych interesów ormiańskich handlarzy wprowadzających do obrotu nielegalne towary akcyzowe. Jeden ze skazanych milicjantów brał równiutko po 1500 zł miesięcznie. I co się stało? Zasądzonego wyroku 4 lat bezwzględnego więzienia nigdy nie odsiedział. I to dzięki także sądowi rejonowemu... Za to od lat, jako bliski kumpel skorumpowanego i zidiociałego prezesa, dzielnie "nadzoruje" prawidłowość wydatkowania kilkudziesięciu milionów złotych w jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych, której członkowie w swej większości nie mają pojęcia, co za "wilk" pilnuje ich "stada owiec"...Czytaj ich majątku... Takie mamy mafijne "państwo prawa" z dykty i g... 10:30, 21.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%