Zamknij
REKLAMA

Zdenerwowali zachowaniem sąsiada i wpadli z marihuaną

13:45, 22.02.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Podczas interwencji związanej z głośnym zachowaniem jednego z mieszkańców bloku na bydgoskich Bartodziejach policjanci odkryli ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 50 tysięcy złotych.

Nieoczekiwany finał miała interwencja policjantów w bloku przy ul. Skłodowskiej-Curie. Poprosili o nią mieszkańcy, skarżąc się na lokatora jednego z mieszkań, który miał głośno się zachowywać. Kiedy pod wskazany adres dotarł patrol z bydgoskiego oddziału prewencji, okazało się, że w mieszkaniu przebywają trzej mężczyźni. Zgodnie stwierdzili, że tylko rozmawiają.

Uwagę policjantów nie zwróciło jednak zachowanie mężczyzn, a bardzo intensywny zapach marihuany. Jej śladowe ilości policjanci zauważyli na stole. Kilka gramów tego narkotyku miał przy sobie jeden z gości gospodarza mieszkania. Natomiast w otwartej szafie stała waga elektroniczna. Wtedy policjanci przystąpili do gruntownego przeszukania mieszkania wynajmowanego przez 26-letniego mężczyznę.

W szafie znajdującej się w salonie policjanci znaleźli trzy worki z suszem roślinnym oraz kolejną wagę elektroniczną. W szafie tej pod ubraniami ukryte były kolejne cztery worki z suszem roślinnym. Po ich zważeniu i wstępnym badaniu okazało się, że jest to ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 50 tysięcy złotych.

- Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej izby zatrzymań. W toku gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że znaczna ilość narkotyków należy do 26-latka. Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia postawili mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Zarzut posiadania zabronionych substancji usłyszał również jego dwa lata starszy kolega. Teraz obaj za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem - poinformował  kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

zdziwionyzdziwiony

1 1

jak dzwonilem zeby usuneli lod na chodniku tej ulicy to mnie olali 16:51, 22.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

0 0

@zdziwiony. No przecież milicja nie zajmuje się usuwaniem lodów, co najwyżej ich kręceniem...Przynajmniej przez niektórych z nich.
. 06:45, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdziwonyzdziwony

0 0

milicja jest u Lukaszenki odradzam tam wyjazd tow.Leonardzie 17:05, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Monika.Monika.

0 0

Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89 23:09, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%