Zamknij
REKLAMA

Policjantka dwoma strzałami ostrzegawczymi odebrała złodziejaszkom ochotę do ucieczki

16:46, 22.02.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Zdecydowana reakcja policjantki z Fordonu odebrała ochotę do ucieczki dwóm młodocianym złodziejom. Dwa strzały ostrzegawcze odebrały animusz nocnym amatorom cudzych samochodowych katalizatorów.

W czwartek (18.02.2021) tuż po godzinie 3:00 w nocy dyżurny fordońskiego komisariatu otrzymał informację o osobach, które „kręcą się” przy samochodach na ulicy Igrzyskowej w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole. Ustalono, że podejrzani osobnicy to trzej młodzi mężczyźni ubrani w ciemne ubrania i że mogą mieć przy sobie niebezpieczne narzędzia.

Opisywane w zawiadomieniu osoby na widok jednego z patroli uciekły do lasu w kierunku ulicy Witeckiego. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Patrol, kontrolujący ulicę Bydgoskich Olimpijczyków, otrzymał informację od świadka, że podejrzanie zachowujące się osoby idą w kierunku ulicy Kaliskiego.

Mundurowi pojechali we wskazanym kierunku i po chwili dostrzegli dwóch opisywanych mężczyzn. Na widok radiowozu zaczęli się chować pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Policjantka z patrolu pierwsza wyszła w ich kierunku. Na jej widok mężczyźni rzucili się do ucieczki. Nie reagowali na ostrzeżenia i polecenia. Wtedy funkcjonariuszka oddała w powietrze dwa strzały ostrzegawcze z broni służbowej. Na takie dictum uciekinierzy położyli się na ziemi. Zostali zatrzymani. Jednym z nich był nieletni.

Trzeci z mężczyzn wpadł w ręce policjantów, gdy siedział w samochodzie zaparkowanym przy ulicy Generała Augusta Emila Fieldorfa „Nila” koło szkoły. Szybko wyszło na jaw, że zatrzymani ukradli tej nocy katalizator z jednego z zaparkowanych pojazdów. 21- i 19-latek trafili do policyjnego aresztu, natomiast 16-latek do policyjnej izby dziecka.

- Następnego dnia (19.02.2021) śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili dwóm najstarszym zarzuty dotyczące kradzieży. Natomiast w sprawie nieletniego będą przesłane materiały do sądu rodzinnego, który zadecyduje o jego dalszym losie - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

mickiewicz mickiewicz

2 6

nam strzelac nie kazano/reduta ordona/ 19:28, 22.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

3 8

No niebywały "sukces" milicjantów z Fordonu. Chłopaki rąbnęli (karygodny czyn) jeden katalizator (używany "chodzi" od 300zł) i dwa strzały z ostrej broni oddane... No nieźle. A w tym samym Fordonie od kilkudziesięciu lat mafia spółdzielcza okrada członków spółdzielni mieszkaniowej na dużą kasę, niegospodarnie wydaje miliony, a milicjanci z Fordonu, jakby jeszcze tę mafię ochraniali...Strach się bać tych milicjantów. 20:38, 22.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LesLes

6 2

Brawa dla policjantki !! Tępić darmozjadów i złodziei!! 10:42, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znawca broniznawca broni

2 2

dobrze ze sie sama nie postrzelila vide Sejm 13:39, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

  MOnika. MOnika.

0 0

Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89 23:09, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%