Zamknij
REKLAMA

Alarm w I Urzędzie Skarbowym w Bydgoszczy. Co się stało?

15:45, 02.03.2021 | ech
Skomentuj Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Chwile grozy przeżyli dzisiaj pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy. Po godz. 13 rozległ się alarm i wszyscy pracownicy zostali ewakuowani. Po przybyciu straży pożarnej okazało się, że alarm był fałszywy. Ktoś zrobił pracownikom skarbówki psikusa.

O godz. 13.13 w bydgoskiej Straży Pożarnej rozległ się sygnał alarmowy. System zaalarmował strażaków, że w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej powstało zagrożenie pożarowe. - Trzy zastępy strażaków niezwłocznie wyruszyły na ratunek. Na miejscu okazało się, że ktoś włączył ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy. Po sprawdzeniu obiektu okazało się, że alarm był fałszywy - relacjonuje błyskawiczną akcję bydgoskich strażaków kpt. Karol Smarz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Pracownik ochrony Pierwszego Urzędu Skarbowego poinformował nas, że ktoś zbił szybkę do alarmu przeciwpożarowego i nacisnął przycisk. Dotąd nie udało się ustalić, kto włączył alarm. W urzędzie podejrzewają, że mógł uczynić to ktoś bardzo niezadowolony z pracy urzędu.

Pierwszy Urząd Skarbowy był nieczynny przez ponad godzinę.

Fot. (jn)

(ech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MelaMela

4 1

*%#)!& ludzie robią sobie żarty, angażują takie siły, gdzie może ich zabraknąć w miejscu gdzie będą naprawdę potrzebni, złapać i nich płacą za całą akcję... 20:03, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rymownikrymownik

1 1

fiskus zrobil psikus /sam sobie/ 20:04, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenekToNieTenZenekToNieTen

0 0

i teraz fiskus zrobi Nam akcje "Cukierek albo psikus" 11:49, 04.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%