Zamknij
REKLAMA

2 osoby zginęły, a 8 zostało rannych w miniony weekend na drogach regionu

11:35, 06.04.2021 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło w okresie świątecznym do 7 wypadków, w których zginęły 2 osoby, a 8 zostało rannych.

Podczas minionego świątecznego weekendu (2-5.04.2021 r.)  na terenie województwa kujawsko-pomorskiego kontrole prowadziło około 900 policjantów ruchu drogowego oraz ponad 1000 funkcjonariuszy innych pionów. Zatrzymano 40 osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.

W okresie świątecznym policjanci zarejestrowali 7 wypadków, w których zginęły 2 osoby i 8 zostało rannych. Doszło też do 188 kolizji. 

W trakcie kontroli drogowych policjanci zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz na to, czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w fotelikach. Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekraczanie dozwolonej prędkości.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Leonard BorowskiLeonard Borowski

0 0

To co nazywa się policją, jest oczywiście jej parodią. Oto niedawno, w niedzielny wieczór, w okolicy stacji BP przy Fordońskiej , kilka metrów przed znakiem zwiększającym dozwoloną prędkość do 70-ki, stał patrol z Fordonu i zmierzył mi 71 ... Mandat 100 zł i 4 punkty. Na koniec usłyszeliśmy: mimo wszystko życzę Państwu miłego wieczoru...Chociaż coś 😀. Jednocześnie z tego samego KP tzw. KRYMINALNI bronią jak mogą przestępców z mafii spółdzielczej okradajacej co roku członków dużej spółdzielni na wiele milionów. I to na różne, niezbyt wyszukane i skrywane sposoby. Tak w praktyce działa mafia z udziałem policjantów i prokuratorów, nierzadko wspieranych przez skorumpowanych albo zidiocialych tzw. sędziów... 08:29, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%