Zamknij
REKLAMA

Podaruj komuś życie i oddaj krew. Krwiobus stanie przed Focusem

08:37, 30.07.2021 | i
Skomentuj
REKLAMA

Centrum handlowe Focus i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w  Bydgoszczy organizują zbiórkę krwi. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 31 lipca, na  placu przed Focusem, gdzie stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew. Każdy z  dawców otrzyma upominki w podziękowaniu za udział w akcji.

Oddając krew, możesz uratować komuś życie. Każdego dnia, niezależnie od pory roku, dużo osób walczy o  zdrowie, zmagając się z różnymi chorobami czy urazami po wypadkach. W wielu takich przypadkach szansą na powrót do normalności jest leczenie krwią lub jej składnikami. Oddając bezinteresownie swoją krew, dzielimy się z  potrzebującymi tym najcenniejszym darem życia.

Do pomagania innym po raz kolejny zachęca CH Focus wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję oddawania krwi, będą mogli to zrobić 31  lipca. W tym dniu na placu przed centrum handlowym Focus (od strony ulicy Jagiellońskiej) stanie krwiobus. Akcja przeprowadzona będzie w godz. 10.00 - 16.00. Dla  dawców krwi CH Focus przygotowało upominki.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%