Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:42, 21.05.2019
Dzisiaj w Bydgoszczy na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego otwarto XXVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD – KAN 2019. To największa impreza targowa w kraju tej branży, która potrwa do 23 maja..
13:57, 20.05.2019
Jeszcze kilka lat temu problem stanowił brak wystarczającej ilości programów służących profesjonalnemu i sprawnemu zarządzaniu treściami. Na dziś dzień natomiast dylematem nie jednego stojącego przed koniecznością podjęcia decyzji o wyborze takiego narzędzia okazuje się zwłaszcza zbyt duży wachlarz możliwości jakie prezentowane są potencjalnemu konsumentowi szukającemu ciekawej alternatywy w zakresie systemów administrowania CMS. Poniżej przedstawimy krótki przegląd najważniejszych, a zarazem najbardziej lubianych rozwiązań. Sprawdź, na co warto postawić.
18:39, 17.05.2019
Kolejne przedsiębiorstwa z chęcią wprowadzają automatykę przemysłową z uwagi na ilość korzyści, jakie za sobą niesie. To inwestycja warta swojej ceny, która z pewnością bardzo szybko się zwróci. Pozwala na efektywne, sprawne i bezpieczne wykonywanie pracy, a do tego zapewnia wysoką wydajność – praca jest wykonywana dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.
12:50, 17.05.2019
Polbruk S.A. uruchomił w maju w Bydgoszczy nowoczesną linię produkcyjną. Jest to kolejna inwestycja firmy, która z niewielkiego przedsiębiorstwa stała się ogólnopolską spółką o ugruntowanej pozycji lidera na polskim rynku. W 1991r. firma posiadała jeden zakład produkcyjny, a dziś na terenie całego kraju działa już w 19 lokalizacjach.
00:00, 15.05.2019
Bank BNP Paribas, w ramach cyklu spotkań z wyjątkowymi osobami ze świata kultury i nie tylko, zaprasza na kolejne wydarzenie, tym razem z autorem książki „Kredencjał – Droga do Wnętrza”.
22:18, 14.05.2019
Napar z ostrokrzewu paragwajskiego można przygotować na naprawdę rozmaite sposoby: tradycyjne, herbaciane, ale też nowatorskie i z duchem obecnych czasów. Przyjrzyjmy się przygotowaniu yerba mate w najbardziej tradycyjny sposób oraz poznajmy inne warianty doświadczenia yerbowego!
1
15:20, 08.05.2019
W środę, 8 maja, z udziałem inwestora Waimea Holding S.A., przedstawicieli Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odbyło się oficjalne otwarcie hali F wybudowanej w ramach drugiego etapu inwestycji Waimea Logistic Park Bydgoszcz. Inwestorem kompleksu logistyczno-produkcyjnego jest spółka należąca do Grupy Kapitałowej Waimea Holding S.A.
12:11, 03.05.2019
Bydgoszcz to jedno z największych miast województwa kujawsko-pomorskiego, które ma do zaoferowania swoim mieszkańcom naprawdę wiele.
18:25, 02.05.2019
Maciej Grześkowiak, szef Zespołu PR bydgoskiej Pesy, zdementował dzisiaj informacje o awaryjności pojazdów Link, przewożących pasażerów na terenie Niemiec.
11:55, 01.05.2019
Głównym naszym zadaniem jest oczywiście rejestrowanie każdej sprzedaży. Niezależnie, czy sprzedajemy towar czy usługę – jeśli mamy już kasę fiskalną powinniśmy z niej korzystać i wystawiać paragon za każdym razem.
11:37, 30.04.2019
Funkcjonowanie dużych firm nie może się obyć bez dostępu do kluczowych informacji. Pozwalają one na prowadzenie sprzedaży i umożliwiają ekspansję na kolejne rynki zbytu, a jednocześnie ułatwiają osiąganie przewagi konkurencyjnej. Sprawne zarządzanie firmą nie ogranicza się jednak wyłącznie do pozyskiwania informacji. Aby zapewnić przydatność, dane te muszą być poddawane kompleksowym analizom.
14:42, 27.04.2019
Kody rabatowe mogą znacznie obniżyć koszt naszego zamówienia. To bardzo popularne rozwiązanie i wszędzie na rynku znajdziemy kody rabatowe do H&M czy innych sklepów o dowolnym asortymencie.
13:15, 24.04.2019
Rocznie zjadamy niemal 50 kilogramów chleba, a wielu z nas nie wyobraża sobie śniadania i kolacji bez kawałka świeżego pieczywa. Chleb jest tak powszechny, że rzadko kiedy zastanawiamy się jak powstaje. Tymczasem proces ten nie tylko nie jest tak prosty, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka, ale też korzysta z szeregu nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań technicznych. Warto bliżej poznać technologie, które stoją na straży dobrego smaku.
14:35, 21.04.2019
Wspólne spędzanie czasu, rozmowy, dzielenie się swoimi przemyśleniami oraz zainteresowanie podobnymi rzeczami są dobrym fundamentem pod udaną relację. Możliwości kreatywnego spędzania czasu we dwoje są niemal nieograniczone, a to, co najlepiej sprawdzi się w przypadku danej pary, wie tylko ona. Jednak istnieją rozrywki, do których zamiłowanie podziela duża liczba osób będących w związku. Wspólne wieczory z ulubionym serialem czy ciekawym filmem to zawsze dobry pomysł! Jednak każdy serial musi się kiedyś skończyć, a oglądanie jednego filmu przez cały czas nie ma racji bytu. Dlatego warto śledzić nowości, które pojawiają się na platformach VOD. Wśród wielu propozycji szczególnie interesujące na wspólny wieczór we dwoje są te trzy dostępne na HBO GO: ,,Lepiej być nie może”, ,,Powidoki” i ,,Debiutanci”.
14:02, 18.04.2019
Wybór mebli kuchennych to nie lada wyzwanie. Funkcjonalność to bowiem tylko jeden z wymogów, który muszą spełniać. Każda kuchnia jest jednak inna, zarówno pod względem metrażu, kształtu, aranżacji, a nawet roli, jaką jej nadajemy. Gdy rośnie zapotrzebowanie na kuchnię, której każdy centymetr zostanie praktycznie i ciekawie zagospodarowany, pojawia się oferta, jaką są meble kuchenne na wymiar. W każdym z dużych miast można znaleźć firmę podejmującą się tego wyzwania.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone