Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
2
15:41, 15.09.2021
Ministerstwo Rozwoju i Technologii przyznało Atos Poland R&D status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Przedsiębiorstwa, które uzyskały status CBR, są wsparciem technicznym oraz naukowym dla konkretnych branż i specjalizacji.
21:46, 14.09.2021
Zakupy online przeżywają prawdziwy rozkwit. Nic więc dziwnego, że coraz więcej sprzedawców chce otworzyć swój sklep internetowy. E-commerce naprawdę kusi przedsiębiorcze osoby, aby założyć nowy sklep internetowy. Rozpoczęcie sprzedaży w internecie nie jest wcale łatwym zadaniem. Jak zatem założyć sklep internetowy, aby szybko osiągnąć duże zyski?
2
16:47, 12.09.2021
Na Jarmark Kujawsko-Pomorski, imprezę organizowaną przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku, po rocznej przerwie, wybrały się tłumy bydgoszczan. Jak przystało na święto smaku i folkloru powodzeniem cieszyły się stoiska z naturalną żywnością, w tym z pysznymi wędlinami. Nie zabrakło tańca, muzyki i rękodzieła.
13:19, 09.09.2021
Dzisiaj w Jassach (Rumunia) Pesa przekazała władzom miasta pierwsze tramwaje typu Swing. Umowa na wybudowanie 16 tramwajów została podpisana w czerwcu ubiegłego roku.
18:00, 06.09.2021
W niedzielę, 12 września, na dawnych terenach wystawienniczych Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku odbędzie się Jarmark Kujawsko-Pomorski, podczas którego producenci rolni, producenci miodu, posiadacze certyfikatów na lokalne produkty, koła gospodyń wiejskich, a także twórcy ludowi oferować będą swoje wyroby, a na scenie występować będą popularne zespoły ludowe.
16:35, 02.09.2021
Nieubłaganie zbliżają się urodziny czy imieniny naszych bliskich, a my nadal nie mamy pomysłu na oryginalny prezent? Kolejny zestaw kubków lub dezodorantów nie wchodzi w grę? Z rozwiązaniem przychodzi portal HypeMe, który oferuje niespotykaną dotychczas możliwość - sprezentowania dedykowanego filmu z życzeniami od ulubionej gwiazdy. A więc jak to działa?
13:52, 02.09.2021
Sii Polska, największy dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii w Polsce, zatrudnia już ponad 100 specjalistów w swoim bydgoskim oddziale. Zespoły Sii Bydgoszcz realizują projekty dla światowych gigantów z sektora hi-tech, medycznego, farmaceutycznego czy motoryzacyjnego.
14:22, 31.08.2021
Dotacje i subwencje stanowią realną pomoc dla przedsiębiorców, zwłaszcza w czasie pandemii. Należy jednak pamiętać, że wsparcie z tarczy PFR było udzielane w wyjątkowych okolicznościach. Ta sytuacja sprawiła, że wprowadzono dużą liczbę warunków, które trzeba spełnić, aby uwolnić się od konieczności oddania pozyskanych środków. Każda subwencja musi zostać rozliczona w terminie, a w przypadku zobowiązania do zwrotu beneficjent może być zmuszony do poszukiwania zewnętrznego finansowania.
13:13, 31.08.2021
Architekci, którzy śledzą aktualne nurty w budownictwie, dostrzegają nowoczesne trendy, które wpływają na to z jakich materiałów i w jakiej technologii chcemy budować nasze domy. Niegdyś zamieniliśmy szkodliwe dachy z eternitu na bezpieczną dla zdrowia dachówkę. Dziś nie budujemy już wprawdzie ze szkodliwych materiałów, ale nadal pozostaje wiele do udoskonalenia. Z chęcią wykorzystujemy całe technologie, które pozwalają nam zoptymalizować instalacje domowe. Dzięki temu dom staje się bardziej ekologiczny, ale też samowystarczalny i łaskawy dla portfeli domowników. Przykładem takich nowoczesnych technologii jest ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.
00:00, 30.08.2021
Ostatnie miesiące, w czasie których zdecydowanie więcej czasu spędzaliśmy w domach, sprawiły, że wielu z nas ma ochotę zmienić coś w wystrojach swoich wnętrz. Jak to zrobić bez kosztownych remontów? Nic prostszego! Wystarczy zmienić kilka dodatków i sprawić sobie np. rolety materiałowe wolnowiszące. Bogactwo wzorów i struktur sprawi, że szybko i tanio odmienisz swoje mieszkanie!
1
14:31, 25.08.2021
​Grupa PKP, PKN ORLEN i PESA będą współpracować na rzecz wdrożenia technologii wodorowych w transporcie szynowym. Dziś podpisano w tej sprawie porozumienie.
16:30, 23.08.2021
Otwarcie salonu Agata w Bydgoszczy odbędzie się 27 sierpnia. Nowy sklep został wybudowany w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan. W weekend otwarcia, na pierwszych klientów czekać będzie specjalna gazetka promocyjna oraz rabaty na meble i dodatki do domu czy mieszkania.
16:14, 23.08.2021
Wyjście wspólnika ze spółki, sprzedaż udziałów, reorganizacja struktury grupy kapitałowej, dokumentacja cen transferowych czy potrzeby sprawozdawcze mogą wymagać sporządzenia wyceny akcji lub udziałów spółki. Na co zwrócić uwagę w przypadku spółki nieruchomościowej?
00:00, 18.08.2021
Już w niedzielę, 22 sierpnia, odbędzie się wielki koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”! To widowisko będzie zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival” w Uniejowie. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych.
18:25, 17.08.2021
We wtorek, 17 sierpnia, bydgoska PESA przekazała w Krakowie Kolejom Małopolskim cztery pociągi typu Pesa Elf2. W wydarzeniu wziął udział marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski.