Zamknij

REKLAMA
12:25, 28.05.2020
Czy Twoja działalność prężnie się rozwija? Narzekasz na niewielki zasięg swojej oferty? Chcesz , aby Twoja firma miała szersze grono odbiorców? Na wszystko jest sposób, a podstawą sukcesu jest budowanie wizerunku firmy w sieci internetowej. Jeśli nie istniejesz w sieci, to tak jakbyś w ogóle nie istniał... Czy obiło Ci się o uszy to odważne stwierdzenie? Wiedz, że jest w nim ziarno prawdy. Współczesny odbiorca, klient, kontrahent, wyposażony w urządzenia mobilne i stacjonarne z dostępem do internetu każdej oferty szuka w sieci. Porównuje, sprawdza, czyta opinie, na których podstawie wyrabia sobie opinię o produkcie lub usłudze. Dołącz do grona firm, posiadających pozytywny wizerunek w sieci.
13:30, 26.05.2020
W ostatnich latach zdecydowanie zmieniły się trendy zakupowe. Uwaga sporej grupy klientów skierowana została na sklepy internetowe, które oferują zróżnicowany asortyment. Konsumenci coraz chętniej zamawiają produkty online, doceniając jednocześnie zalety takiej formy zakupów. Dużą popularność zyskały różnego rodzaju akcje promocyjne i rabatowe, dzięki którym można zakupić produkty w okazyjnych cenach. Co ważne - często są to wyroby znanych i cenionych marek, które wyróżniają się na tle innych produktów wysoką jakością. W ten sposób można nabyć atrakcyjną odzież, sprzęt rtv i agd oraz wiele innych produktów za niewygórowane kwoty.
12:00, 26.05.2020
Wysłanie przesyłki przez lata oznaczało wyprawę do oddziału pocztowego, oczekiwanie przed okienkiem na podjęcie paczki i wyczekiwanie na informację od odbiorcy, że ostatecznie dotarła na miejsce przeznaczenia. Aż pojawił się internet i diametralnie zmienił realia usług kurierskich.
15:38, 22.05.2020
Idea portfela elektronicznego powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie transakcjami internetowymi. To rozwiązanie, mające upraszczać życie – umożliwia przechowywanie danych i środków pieniężnych w jednym, bezpiecznym i, co ważne, wirtualnym miejscu.
2
21:10, 21.05.2020
W kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o 5,6% niższa w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 6,8%.
23:30, 18.05.2020
W zmieniającej się z dnia na dzień rzeczywistości, trzeba szukać szybkich i skutecznych rozwiązań. Obecna sytuacja niejako zmusiła wiele Par Młodych do zmiany terminu wesela lub rezygnacji z uroczystości. Jak tę sytuację zamienić w pozytyw? Czas na wesele zimą! Podpowiadamy jak i gdzie zorganizować wymarzony dzień w magicznych okolicznościach!
8
14:00, 17.05.2020
Pracodawcy Pomorza i Kujaw wystosowali apel do samorządów lokalnych województwa kujawsko-pomorskiego o wsparcie dla przedsiębiorców w czasie koronakryzysu.
23:20, 16.05.2020
Bez wątpienia producent zamków Gerda cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskich zabezpieczeń do domów, mieszkań i firm. Zamki do drzwi tej marki są znane ze swojej wytrzymałości i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Osoby zainteresowane tak skutecznym zabezpieczeniem na pewno ciekawi cena antywłamaniowego zamka Gerda, a także koszt montażu zamka tego typu. Te kwestie przybliżają znakomici ślusarze z Gdańska.
23:00, 14.05.2020
Coraz powszechniejszym zjawiskiem spotykanym wśród osób dbających o sprawność i kondycję fizyczną jest współpraca z trenerem personalnym. Na czym ona polega i czy warto w nią zainwestować?
17:39, 13.05.2020
Dzisiaj po raz pierwszy nowy tramwaj Pesa Twist 2 wyjechał w trasę z pasażerami w Częstochowie.
13:09, 09.05.2020
Pożyczki pod weksel często spotykane są w sektorze pożyczek prywatnych. Jednym ze sprawdzonych sposobów zabezpieczenia pożyczki pochodzącej z tego sektora, jest weksel, czyli papier wartościowy.
23:08, 30.04.2020
Śledząc ogłoszenia o pracy za granicą w roku 2019 można stwierdzić, że najwięcej pracowników poszukiwali pracodawcy w sektorach związanych z produkcją (ponad 13% wszystkich ofert), w branży ogólnobudowlanej, do prac magazynowych oraz szeroko pojętych prac fizycznych a także w spawalnictwie oraz sektorze mechanika/motoryzacja. Kolejnymi sektorami (poniżej 6%) były branże związane z elektryką, pracami montażowo-instalacyjnymi, opieką, logistyką, hotelarstwem i gastronomią, hydrauliką, stolarstwem i pracami wykończeniowymi.
1
20:20, 29.04.2020
W obecnych czasach dla coraz większej liczby przedsiębiorców przeniesienie firmy do Internetu jest wręcz niezbędne. Pomimo, że wciąż wiele osób nie wyobraża sobie pracy z domu, ani prowadzenia biznesu wyłącznie w sieci – nie jest to aż tak trudne.
00:00, 27.04.2020
Dezynfekcja promieniami UV-C jest wykorzystywana w wielu krajach świata. W czasie pandemii z powodzeniem wykorzystują ją m.in. Chińczycy i Amerykanie. W Polsce jednym z niewielu przedsiębiorstw, które wykorzystują je do szybkiej i skutecznej dezynfekcji, jest firma Bio-Clean.
15:05, 26.04.2020
Mech jest jednym z najczęściej wybieranych gatunków roślin do akwarium. Nie ma w tym nic dziwnego – jest prosty w hodowli i dzięki jego wykorzystaniu możemy uzyskać piękny efekt wizualny. Mech z łatwością możemy umieścić na korzeniu lub kamieniach i innych elementach wyposażenia i akcesoriów znajdujących się w zbiorniku. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru i uprawiania tych gatunków roślin.