Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:15, 04.06.2021
Odnalezienie się w obcym kraju nie jest proste. Niewystarczająca znajomość języka i przepisów prawa, inna kultura, czy brak wiedzy w danej dziedzinie to problemy, z którymi najczęściej borykają się emigranci, niezależnie od tego, do jakiego kraju wyjechali. Dla takich właśnie osób powstała platforma LOCALMARKET.no, która oferuje bezpłatny konsulting w zakresie lokalnych produktów i usług na terenie Norwegii. Co jest celem jej działania? Na jakich usługach się skupia? Dlaczego warto z niej skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
11:15, 02.06.2021
Odpowiednio dobrana dieta online może znacznie wpłynąć na komfort naszego życia. Płaski brzuch, mocne włosy, większe mięśnie czy dobra pamięć i odporność to atuty zdrowego odżywiania, obok których trudno przejść obojętnie. Kluczem do bycia fit jest zdrowy, przemyślany jadłospis. Jak go skomponować?
12:30, 01.06.2021
Bydgoszcz to największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, główny ośrodek Metropolii Bydgoszcz.
6
15:29, 31.05.2021
1 czerwca, w Bydgoszczy otworzy swoje nowe biuro spółka Ciech Services, pełniąca funkcję Centrum Usług Wspólnych dla Grupy Kapitałowej CIECH. Biuro zlokalizowane jest w budynku Arkada Business Park.
10:17, 31.05.2021
Dla wielu osób status singla to stan przejściowy po przeprowadzce z domu rodzinnego, a przed założeniem własnej rodziny. Niektórzy jednak chcą cieszyć się „wolnością” singla znacznie dłużej niż inni, dlatego wybór odpowiedniego mieszkania dla singla nie jest błahostką. Dorosłe życie to odpowiedzialność, dlatego trzeba również zadbać o dach nad głową. Jakie zatem jest idealne mieszkanie dla singla?
REKLAMA
2
15:11, 29.05.2021
Klienci biura sprzedaży Grupy Murapol w Bydgoszczy przy ul. Akademickiej 13d, którzy odwiedzili dzisiaj mieszkaniowego dewelopera podczas "dnia otwartego" mieli wyjątkową okazję spotkania się z najsłynniejszym polskim narciarzem wysokogórskim.
23:12, 27.05.2021
Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty.
18:17, 25.05.2021
Współczesne przestrzenie mieszkalne różnią się między sobą, jak nigdy wcześniej. Dawniej jeden styl zwykł przyjmować formę dominanty, wkradając się do wnętrz domów, wprowadzając w nich architektoniczną dyktaturę. Czas ten minął jednak bezpowrotnie, bowiem większość z nas coraz bardziej świadomie i z coraz większym przekonaniem poszukuje w aranżacji własnego lokum siebie, osobistego autentyzmu, dzięki któremu – w pełnym porozumieniu – żyje się po prostu lepiej.
15:44, 20.05.2021
W zakładach bydgoskiej PESA przekazano dzisiaj pierwszą z lokomotyw Gama Marathon, które spółka RCP zamówiła dla firmy AlzaCargo.
09:37, 20.05.2021
Każdy z nas doskonale wie, jak uciążliwym może być problem zatkanej rury kanalizacyjnej. Odpływ umywalki może się zatkać w każdej chwili, więc warto mieć pod ręką numer telefonu Pogotowia kanalizacyjnego, którego specjaliści szybko i sprawnie przepchają i oczyszczą rury. Mogą również wykonać monitoring kanalizacji i oczyścić i udrożnić drenaż. W większości przypadków Pogotowie kanalizacyjne zapewnia natychmiastową pomoc, szczególnie w bardzo pilnych przypadkach.
REKLAMA
00:00, 17.05.2021
Ponad 83% osób czuje się bezpiecznie we własnym domu. Z kolei dla 97% to poczucie jest najważniejszą potrzebą emocjonalną związaną z przestrzenią, w której żyjemy.* W ostatnich miesiącach spędzamy w naszych mieszkaniach coraz więcej czasu. Każdy z nas chociaż raz miał ochotę zmienić coś w swoim wnętrzu. Dobrym sposobem na szybką metamorfozę każdego pomieszczenia są odpowiednie dodatki np. rolety materiałowe wolnowiszące. Wybierać możemy spośród wielu dostępnych na rynku wzorów tkanin. Zmiana osłon okiennych na nowe sprawi, że w swoim mieszkaniu poczujemy się jak w zupełnie nowym miejscu. Przekonaj się jakie to proste!
10:23, 13.05.2021
Pieniądze na nagły wydatek mogą się przydać w każdym momencie. W zależności od sytuacji można potrzebować szybko małej sumy, bo trafiła się doskonała okazja na zakupy czegoś co jest potrzebne, a może to być większa suma na leczenie, na przykład u stomatologa. Bywa też, że przelew się spóźnia - a do zapłaty czekają rachunki lub czynsz za mieszkanie. Niekiedy można znaleźć się w sytuacji, kiedy ma się kłopoty finansowe, jest mało czasu na spłatę długu, lub zwyczajnie nie ma gotówki na spłatę raty kredytowej. W każdej z takich sytuacji ratunkiem mogą być wygodne pożyczki online lub inne sposoby
00:01, 12.05.2021
Każde auto, raz na jakiś czas, trzeba oddać do warsztatu. Samochody wymagają przeprowadzenia czynności serwisowych i terminowych napraw. Zamiast szukać przypadkowego mechanika postaw na autoryzowany serwis Auto Frelik.
16:25, 08.05.2021
Od 16 maja zmienią się wzory formularzy zgłoszeniowych ZUS ZUA i ZUS ZZA. Na dokumencie zgłoszeniowym pojawi się dodatkowe pole do uzupełnienia z kodem wykonywanego zawodu. Od tej daty nie będzie można wykorzystywać dotychczasowych wzorów dokumentów zgłoszeniowych.
15:00, 07.05.2021
I choć pandemia koronawirusa zapewne wielu z was pokrzyżowała wakacyjne plany, postanowiliśmy przygotować krótki ranking najbardziej widowiskowych miast na świecie. Jakie miejsca warto odwiedzić i co znajdzie się na naszej liście? Zobaczcie sami!
REKLAMA