Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
14:59, 18.07.2019
Firma Sii już rok działa w Bydgoszczy. Prezes firmy Gregoire Nitot na wspólnej konferencji prasowej z zastępcą prezydenta Michałem Sztyblem zapowiedział rozwój najnowszych technologii w grodzie nad Brdą. Temu celowi służy utworzenie oddziału firmy z siedzibą w samym centrum miasta.
21:07, 16.07.2019
FXGM to spółka, która wyróżnia się na plus na tle innych brokerów. Większość firm dopasowuje swoją ofertę przede wszystkim do klientów profesjonalnych i instytucjonalnych. Początkujący handlowcy cenią usługi FXGM, ponieważ broker wziął pod uwagę również ich potrzeby oraz możliwości. Ze względu na pozytywne opinie o firmie postanowiliśmy dokładnie przeanalizować jej usługi i wykonać FXGM review z naszego punktu widzenia. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą recenzją oraz ofertą brokera.
11:22, 15.07.2019
Kupując nowy dom, zawsze trzeba się liczyć z poniesieniem kosztów remontu. Zamieszkany budynek także trzeba co kilka lat odnawiać. Może się też zdarzyć, że nagle zaleje nas powódź czy w dach uderzy piorun i część budynku spłonie. Oczywiście w tych sytuacjach dużym ratunkiem będzie ubezpieczenie, ale przecież nie każdy je posiada. Zatem obojętnie, na jaki remont potrzebne są środki, wiele osób decyduje się na kredyt na remont domu. Jak znaleźć najlepszą opcję?
14:39, 13.07.2019
Barcelona to jedno z tych miast, które na pewno warto zobaczyć. Bliskość morza, ogrom zabytków i najsłynniejszy stadion świata to tylko nieliczne argumenty przemawiające za podróżą na południe. Sprawdziliśmy, ile kosztują bilety lotnicze.
22:46, 10.07.2019
Mówi się, że mamy teraz do czynienia z rynkiem pracownika. Nie oznacza to jednak, że wszyscy pracodawcy mają problem ze znalezieniem wartościowych kandydatów. Firmy cieszące się dużym zaufaniem ze strony klientów i kontrahentów, a także instytucje o wyrobionej marce, nie narzekają na brak chętnych do pracy. Kandydaci, by zostać dostrzeżeni, muszą się zatem czymś wyróżniać.
12:47, 09.07.2019
Jednym z bardziej kłopotliwych pomieszczeń, ze względu na często utrzymujący się wysoki stopień wilgoci, jest piwnica. Na pewno wiecie z doświadczenia, jak dokuczliwy i przenikliwy może być unoszący się tam nieprzyjemny zapach stęchlizny czy pojawiające się na ścianach nieestetyczne plamy pleśni. Jak poradzić sobie z kumulującą się wilgocią w piwnicy i jej skutkami? Istnieje sprawdzona metoda, która pozwoli osuszyć to bardzo praktyczne miejsce gospodarcze w każdym domu – wykorzystanie profesjonalnych osuszaczy powietrza.
21:33, 06.07.2019
Podziękowanie gościom, którzy przybyli na ślub i wesele, to bardzo miły zwyczaj. Para młoda przygotowuje różnorodne upominki. Są to najczęściej: magnesy na lodówkę, miody, fiolki z kawą lub herbatą, świeczki, czy małe buteleczki z alkoholem. Bardzo popularne są również słodycze – czekoladki, lizaki, czy cukierki. Czy można gościom weselnym wręczyć krówki? Jak najbardziej!
19:11, 05.07.2019
Skype dla firm to komunikator przeznaczony dla przedsiębiorstw do kontaktów z pracownikami i kontrahentami. Czym różni się od zwykłego komunikatora i jakie funkcje oferuje?
13:59, 02.07.2019
Fasonów spódnic jest tak wiele jak fasonów sukienek, wszak stanowi ona główny element tego jednoczęściowego stroju. Sama w sobie spódnica ma wiele zwolenniczek, a to dlatego, że doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i od święta i to nawet ta elegancka, no może z małymi wyjątkami. Wszak trudno na co dzień nosić spódnice wykonane z wielu warstw tiulu, choć zdarzają się zwolenniczki takiego stylu.
18:25, 29.06.2019
Schody zabiegowe dają nam opcje różnorakiego ich wykorzystania, które będzie zależeć od naszego indywidualnego gustu. Jeśli zechcemy, będziemy mogli wysunąć je na pierwszy plan aranżacji, lub ograniczyć je do roli zwykłych schodów. Posiadanie wyboru zawsze jest wartością dodaną.
11:49, 28.06.2019
Z roku na rok upały stają się coraz bardziej nieznośne. Gdy temperatura przekracza 30 stopni w cieniu, szukamy okazji aby schłodzić organizm. Niestety zimne napoje czy lody to tylko chwilowe rozwiązanie. Aktualnie urządzenia chłodzące to rzecz niezastąpiona. Domowe systemy klimatyzacyjne są produkowane w wielu typach - który z nich jest najlepszy?
12:17, 23.06.2019
Szybka pożyczka to atrakcyjny produkt, który umożliwia otrzymanie zastrzyku gotówki nawet w ciągu jednego dnia. Niestety, w życiu bywa różnie i nie zawsze będziesz mógł spłacić wcześniejszych zobowiązań na czas, co szybko skutkować będzie wpisem do Biura Informacji Kredytowej. Co zrobić w takim przypadku? Zastanawiasz się, czy możliwe jest otrzymanie szybkiej pożyczki posiadając złą historię kredytową?
16:07, 22.06.2019
Moda w wystroju wnętrz nieustannie się zmienia. Proces ten jest na tyle intensywny, że niekiedy nawet osoby interesujące się tą tematyką, nie nadążają za wszystkimi nowościami. Co jednak ciekawsze – zjawisko to od kilku lat można zaobserwować także w przypadku mebli ogrodowych. Zastanawiasz się, jakie trendy w wyposażeniu otoczenia domu będą dominować w tym sezonie? W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze nurty, które decydują o tym, jak będą wyglądać tegoroczne ogrody Polaków!
1
18:14, 20.06.2019
Wśród wielu różnych rodzajów okapów prawdopodobnie największe wrażenie robią okapy wyspowe. To jedne z najbardziej oryginalnych i efektownych designersko sprzętów AGD w kuchni. Świetnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, gdzie kuchenkę lub płytę grzewczą zlokalizowana na wyspie. Są atrakcyjne wizualnie i wysoce funkcjonalne.
00:23, 19.06.2019
Mieszkanie na rynku wtórnym kupuje się z wielu powodów - nie tylko finansowych. W grę wchodzi także atrakcyjna lokalizacja czy odległość od miejsca pracy.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone