Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:38, 07.04.2021
W dniach 20-22 kwietnia odbędzie się jedyne w Polsce wydarzenie online dla branży narzędziowo-przetwórczej. W związku z obowiązującymi obostrzeniami organizatorzy Targów INNOFORM® - Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie tak opracowali program targów, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z najnowszymi trendami i doniesieniami ze świata, nawiązać cenne kontakty i poznać nowości technologiczne dostępne na rynku.
12:03, 07.04.2021
Sezon grzewczy to dla wielu osób poważne wydatki – koszty ogrzewania zależą od wielu czynników. Są jednak skuteczne sposoby, by obniżyć wysokie rachunki za ogrzewanie w domu. Jednym z rozwiązań są pompy ciepła – nowoczesne, bezpieczne i oszczędne urządzenia grzewcze.
21:05, 29.03.2021
Broszurki rozdawane na ulicach lub różnorodnych eventach są często ignorowane przez odbiorców. Klienci wyrzucają ulotki do kosza, nie poświęcając czasu na zapoznanie się z umieszczonymi na druki informacjami. Warto wiedzieć, dlaczego konsumenci nie lubią broszurek.
14:35, 27.03.2021
Szwajcarskie zegarki uważane są za najlepsze na świecie. Od lat doskonale łączą najwyższą jakość, precyzję działania, innowacyjne funkcje i niebanalny design. Co więcej, są synonimem klasy i symbolem prestiżu. Niestety zwykle kojarzą się także z dużym wydatkiem. Marzysz o szwajcarskim zegarku, ale nie chcesz wydać na niego fortuny? Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się zegarki Certina! Czym wyróżniają się propozycje tego producenta i dlaczego warto się na nie zdecydować?
14:01, 25.03.2021
Ponad sto dekorów, wysokie stany magazynowe, oszczędności dla klienta detalicznego wynikające z usługi montażowej – to tylko część z korzyści jakie zapewnia Abler, salon podłóg w Bydgoszczy. Sklep znajdujący się przy ul. Łęczyckiej 8 to autoryzowany przedstawiciel marki Swiss Krono – wiodącego producenta podłóg laminowanych w Polsce i Europie.
10:58, 18.03.2021
Jesteś mieszkańcem Bydgoszczy i chcesz kupić nowy materac do sypialni? Podpowiemy ci, po czym poznać dobry materac, jak go prawidłowo dobrać i gdzie kupić, by mieć zapewniony transport pod drzwi.
21:53, 15.03.2021
Realia prowadzenia internetowego biznesu rządzą się swoimi specyficznymi prawami. Wymagają nieustannego podnoszenia kwalifikacji i bycia na bieżąco z nowinkami technicznymi, o których informacji próżno szukać w sieci na własną rękę. W dżungli różnorodnych propozycji i gąszczu nieprzefiltrowanych informacji trudno znaleźć rzetelną porcję fachowej wiedzy, która pomogłaby rozwinąć skrzydła raczkującym biznesom. To, co jest w stanie wesprzeć startujące firmy to dedykowany mentoring, najlepiej w wersji online.
12:16, 15.03.2021
Internetowe kalkulatory wynagrodzeń, to jedne z najpopularniejszych narzędzi, z których korzystają przede wszystkim osoby szukające pracy, pracownicy biurowi, a także – w ograniczonym stopniu – księgowi i kadrowi. Trzeba przyznać, że aplikacje te są bardzo funkcjonalne. Niektóre z nich obliczają nie tylko strukturę potrąceń z wynagrodzenia brutto, ale też wszystkie koszty, jakie uiścić musi pracodawca.
22:02, 10.03.2021
Pierwszym kluczowym elementem przed rozpoczęciem swojej przygody z golfem jest wybór sprzętu golfowego, w tym przede wszystkim zaopatrzenie się w kije golfowe. Na rynku jest wiele świetnych marek oferujących kije do golfa z najwyższej półki. Mizuno, Titleist, Callaway, Wilson Golf, Wilson Staff, TaylorMade, Scotty Cameron, Bettinardi, Caledonia to tylko część spośród producentów sprzętu golfowego, którzy cieszą się uznaniem na całym świecie.
18:59, 08.03.2021
Bydgoszcz: jak wybrać odpowiednie szkolenia sprzedażowe dla swoich pracowników, a w jakie szkolenia menedżerskie zainwestować dla kadry zarządzającej? Wszystko się szybko zmienia. Firmy oczekują od pracowników nowych kompetencji. Na rynku szkoleń biznesowych w Bydgoszczy widać nowe trendy. Na znaczeniu zyskują choćby szkolenia z profesjonalnej komunikacji mailowej.
00:00, 08.03.2021
Nie tylko chronią przed nadmiarem światła słonecznego i ograniczają widoczność z zewnątrz, ale  stanowią również elegancką dekorację i uzupełnienie wystroju mieszkania. Rolety firmy ANWIS doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu i na każdym oknie.
1
11:33, 05.03.2021
Leasing samochodowy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców. To jedna z lepszych form finansowania, dzięki której nie trzeba angażować jednorazowo pokaźnej gotówki. Aby jednak leasing faktycznie był opłacalny, warto poświęcić odrobinę czasu na analizę dostępnych ofert. Sprawdź, na co zwracać szczególną uwagę.
20:20, 04.03.2021
W Trójmieście wciąż trwa boom budowlany i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się wkrótce zmienić. Gdańsk charakteryzuje się ogromną liczbą inwestycji mieszkaniowych, tak więc wybór z perspektywy osób planujących zakup własnego lokum jest naprawdę szeroki. Daje to możliwość znalezienia na terenie miasta mieszkania idealnie dopasowanego do potrzeb lokatorów. Oto czynniki, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji.
3
18:44, 03.03.2021
25 lutego Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny podpisał umowę na dofinansowanie budowy inkubatora przedsiębiorczości. Unijne wsparcie to prawie 19 mln zł.
20:00, 02.03.2021
Planując zakup apartamentu, inwestor musi wziąć pod uwagę szereg aspektów, które pozwolą mu wprawnie ocenić wartość danego obiektu. I choć trendy na rynku nieruchomości zmieniają się, od lat najważniejszym czynnikiem wciąż pozostaje lokalizacja. Dlaczego jest ona tak istotna? Czy inwestycja w apartamenty może być opłacalna niezależnie od niej?