Zamknij
00:00, 21.12.2021
Najpierw pomiary i planowanie rozstawienia mebli. Później wybór stylu i – co równie ważne – kolorów. Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Razem z ekspertami firmy Anwis podpowiadamy, jakie znaczenie w aranżacji pomieszczenia mają barwy i dlaczego warto wyeksponować je, wykorzystując rolety rzymskie.
12:00, 08.12.2021
Zmiana pracy to zawsze spore wyzwanie. Jeżeli zależy Ci na relokacji, bo chcesz zmienić otoczenie albo marzysz o tym, żeby dowiedzieć się, jak to jest żyć w innym mieście, poszukaj ciekawych ogłoszeń w serwisach WWW godnych zaufania. Wiele dobrze dopasowanych ofert znajdziesz w najpopularniejszych z nich. Czy wiesz, jak szukać pracy w Bydgoszczy i z których stron z ogłoszeniami rekrutacyjnymi warto skorzystać?
14:32, 07.12.2021
Hale przemysłowe muszą spełniać ściśle określone normy budowlane, aby zapewniać bezpieczeństwo osobom i maszynom znajdującym się wewnątrz obiektu. Chodzi zarówno o sposób wykonania konstrukcji stalowej wraz z obudową ścian oraz dachu, jak i posadzkę. Jakie są rodzaje posadzek przemysłowych? Ile warstw mają posadzki w halach stalowych i jaka powinna być ich grubość?
14:25, 05.12.2021
Szafy przesuwne to meble uniwersalne, które w zasadzie sprawdzą się w każdej przestrzeni. Pomogą uporządkować rzeczy codziennego użytku i te, po które sięgamy tylko sporadycznie. Ich największymi zaletami są pakowność oraz ustawność. O czym należy pamiętać, wybierając szafy przesuwne do poszczególnych pomieszczeń?
13:36, 03.12.2021
Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Przedsiębiorca musi trzymać rękę na pulsie w wielu obszarach. Umykać nie powinny mu zarówno sprawy księgowe, jak i marketing. Ważne jest zarządzanie zespołem, a także rozwój przedsiębiorstwa. Ten ostatni coraz częściej obejmuje wyjście ze swoimi produktami i usługami poza granicę kraju. Oznacza to, że trzeba poznać nie tylko specyfikę rynku, ale także język, w którym będzie można porozumiewać się z nowymi klientami kontrahentami. Czy język angielski może w tym pomóc?
13:26, 01.12.2021
Marzą Ci się czyste i lśniące podłogi w całym domu? Pewnie tak, chociaż na samą myśl o mopie i wiadrze z brudną wodą robi Ci się słabo. Świeże i wypolerowane podłogi bez zacieków właśnie opuściły strefę Twoich marzeń. Przekonasz się, że mycie podłóg jest szybkie, wygodne i higieniczne. Zaskoczysz się, bo umyjesz nie tylko podłogę, ale większość powierzchni w całym domu. Idealna czystość jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Musisz tylko… sięgnąć po mopa parowego!
4
18:31, 30.11.2021
PGE Energia Ciepła z Grupy PGE i spółka Energotechnika-Energorozruch podpisały umowę na wybudowanie kotłowni gazowej na terenie Elektrociepłowni Bydgoszcz I, zlokalizowanej przy ulicy Żeglarskiej.
6
11:16, 30.11.2021
Główny Urząd Statystyczny poinformował, że inflacja w Polsce w listopadzie 2021 roku osiągnęła 7,7 proc.
13:07, 29.11.2021
Styl glamour to ponadczasowy trend, który sprawdza się przy wielu okazjach. Bombki, łańcuchy, figurki czy światełka to dodatki, które świetnie się w niego wpisują. Święta już za rogiem, dlatego przyjrzyjmy się jakie bożonarodzeniowe dekoracje pozwolą stworzyć święta w stylu glamour.
00:01, 26.11.2021
Miód to naturalny lek pomocny w leczeniu wielu schorzeń, a pięknie zapakowany może być znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Podaruj zdrowie na święta swoim najbliższym.
17:04, 24.11.2021
Drewno i materiały drewnopochodne powszechnie wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu: w budownictwie, górnictwie, energetyce, produkcji mebli, podłóg, opakowań, papieru, instrumentów muzycznych, materiałów biurowych, zabawek czy sprzętu sportowego. Właśnie dlatego, w zakładach działających w branży drzewnej istnieje tak duże zapotrzebowanie na profesjonalne maszyny do obróbki drewna. Ich zakup jest kluczem do szybkiego procesu produkcyjnego przy zachowaniu najwyższej jakości produktu końcowego.
12:01, 19.11.2021
Producent klasycznej mody damskiej Lavard zaprezentował właśnie swoje propozycje na nadchodzący sezon. Kolekcja zbudowana została na bazie klasycznej oraz bardzo ekskluzywnej mody damskiej, ale także umieszczono w niej modele bardzo mocno związane z najnowszymi trendami.
2
17:18, 18.11.2021
7R rozpoczął budowę pierwszego w województwie kujawsko-pomorskim kompleksu magazynowego. W ramach 7R Park Bydgoszcz, na powierzchni ponad 68 700 mkw., deweloper wybuduje dwa obiekty. Wśród najemców znajdą się operator logistyczny Rohlig Suus Logistics oraz ogólnopolska sieć sklepów Stokrotka.
13:58, 18.11.2021
PESA i Stolichen Electrotransport EAD, czyli tramwajowy przewoźnik stolicy Bułgarii, podpisały umowę na dostawę 25 tramwajów typu Swing. Ze względu na ograniczenia wynikające z sytuacji związanej z COVID-19 w Bułgarii umowa została podpisana korespondencyjnie. Czwarty już kontrakt bydgoskiej spółki dla bułgarskiej stolicy stał się faktem.
11:04, 17.11.2021
Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem długotrwałym. Jego efekty widać dopiero po jakimś czasie. Kampanie AdWords, to inaczej kampanie Google Ads. Mają one wpływ na pozycjonowanie sklepów internetowych oraz innych witryn. Dlaczego warto się tym zająć? Jakie to korzyści przynosi w 2021 roku?