Zamknij
REKLAMA

Targi WOD-KAN. Jutro otwarcie

17:53, 15.05.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Targi WOD-KAN. Fot. Jacek Nowacki

Jutro w Bydgoszczy startuje największa impreza targowa roku. XXV edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Kanalizacji „WOD-KAN” organizowana przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” rozpocznie się jutro o godz. 10:00 na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Targi „WOD-KAN” od lat są najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej około 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Już po raz drugi Targi WOD-KAN odbędą się w nowoczesnej infrastrukturze targowej na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. W tym roku w targach weźmie udział 395 wystawców, którzy zaprezentują produkty i technologie 500 marek. Po raz pierwszy na targach WOD-KAN wystawi się ok. 30. firm. Ekspozycja targowa umiejscowiona jest na powierzchni 20 000 m2. Impreza potrwa 3 dni: od 16 do 18 maja.

Targom towarzyszą dwa konkursy –  na najciekawszą ekspozycję oraz na najciekawsze rozwiązanie techniczne. Nagrodą jest Statuetka Grand Prix Targów WOD-KAN. Laureatów konkursów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej - 16 maja o godz. 19.30.  

Wielka wystawa urządzeń wodno-kanalizacyjnych jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń, poglądów, źródłem wiedzy i pozyskania nowych znajomości. To właśnie w Bydgoszczy podpisywane są nowe kontrakty, tu jest źródło wszelkich nowinek technologicznych, tu bije serce branży wodno-kanalizacyjnej.

Oprócz ekspozycji targowej Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”, organizator targów, przygotowała szereg imprez towarzyszących. Wśród nich wymienić należy „Pokaz tańczących maszyn JCB-Interhandler” czy tradycyjną biesiadę targową – tym razem przy dźwiękach muzyki irlandzkiej.Ta druga impreza przy irlandzkich dźwiękach odbędzie się 17 maja o godz.  19:00 na Wyspie  Młyńskiej. Atrakcją wieczoru będzie koncert irlandzkiej grupy Carrantuohill. Koncert  będzie wzbogacony pokazem irlandzkiego tańca w wykonaniu znakomitych  tancerzy. 

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone