Zamknij
REKLAMA

Świąteczny prezent dla brata - warto poprosić Mikołaja o pomoc!

09:12, 18.12.2017 | artykuł sponsorowany
Fot. materiał partnera

Zastanawiacie się co kupić bratu na święta? Oczywiście, wiele zależy od wieku i zainteresowań, ale spróbujemy Wam pomóc! Oto zestawienie uniwersalnych prezentów, które z pewnością ucieszą młodszych i starszych chłopców. Zobaczcie, co dla Was mamy!

Lot paralotnią

dla tych dzielnych!...i tych nieco mniej

Twój brat jest fanem mocnych wrażeń? Zaproś go na niezapomniany lot! Szczególnie, jeśli boisz się o jego zdrowie - warto spróbować zaszczepić w nim pasję do paralotniarstwa. Dlaczego? Bo to jeden z bezpieczniejszych sportów, o wiele mniej kontuzyjnych niż skoki na bungie, snowboard czy narciarstwo. Niezapomniana przygoda w chmurach dająca poczucie bezgranicznej wolności!

Wideo od Mikołaja

co Mikołaj chciałby przekazać Twojemu bratu?

Zastanawialiście się kiedyś jak to byłoby odwiedzić Mikołaja w jego domu? Przenieśmy się na chwilę do świata fantazji! Wyślij swojemu bratu spersonalizowane wideo od Mikołaja, w którym zobaczy swoje zdjęcia i usłyszy, jak Mikołaj opowiada mu różne ciekawe historie.

To jedyna taka okazja, żeby poznać Mikołaja i jego elfy! Film jest niesamowicie realistyczny; bez problemu każdy przez chwilę poczuje się jakby ubyło mu lat i spełniały się właśnie jego dziecięce marzenia.

Jak stworzyć wideo od Mikołaja? Po prostu wybierz interesujący Cię film na stronie www.listymikolaja.pl, kliknij guzik “Personalizuj” i dalej postępuj zgodnie z instrukcją.

Zegarek do biegania

i rekordy do pobicia

Twój brat jest początkującym fanem biegania? Pokaż bratu, że wspierasz go w dbaniu o własne zdrowie. Wybierz dla niego komfortowy w użytkowaniu smartwatch! Na początek może to być model zbierający podstawowe informacje takie jak czas, długość pokonanego dystansu, prędkość a także wartość tętna oraz liczba spalonych kalorii. To wystarczy, by dodatkowo zmotywować biegacza do codziennych treningów.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze sportowego czasomierza? Zapytaj sprzedawcę o czas pracy baterii. Najlepiej zainwestować w sprzęt z wydajnym akumulatorem. Rozładowana bateria może być prostą wymówką do zaprzestania ćwiczeń.

Prezent profilujący

jak dobrze znasz swojego brata?

Naturalnie, świetnie jest dostać kolejną piżamę czy sweter. Twojemu bratu będzie naprawdę miło, gdy okaże się, że ktoś zadał sobie trud, by dopasować prezent do jego prawdziwych zainteresowań. Sportowy zegarek dla fana biegania? Zestaw malarski? Nowa płyta ulubionego wykonawcy? Specjalistyczna odzież do treningów? Wystarczy chwilę się zastanowić, rozejrzeć po pokoju brata, a pomysł sam wpadnie do głowy!

Akcesoria komputerowe

nie tylko dla geeków

Propozycja dla miłośników praktycznych prezentów. W końcu komputer to niekończące się źródło potrzeb - klawiatura, podkładka, myszka, karty pamięci, tablet czy dysk przenośny....

Każda z tych rzeczy jest niezwykle potrzebna i na ogół jej brak zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie. Możliwości jest wiele, jednak przy wyborze bardziej profesjonalnego sprzętu najlepiej skonsultować parametry z kimś znającym się na rzeczy. Wyobraź więc sobie, jak wdzięczny będzie Twój brat za jedno z tych urządzeń.

Jak widać, pomysłów na oryginalne prezenty dla brata jest bez liku. Wierzymy, że uda Wam się znaleźć ciekawe upominki, a Święta 2017 będą wyjątkowo udane!

(artykuł sponsorowany)
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone