Zamknij
REKLAMA

Sieć Lidl otwiera dziewiąty sklep w Bydgoszczy

07:57, 31.01.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. PixaBay

Jutro przy ul. Skandynawskiej 4 o godz. 7.00 zostanie otwarty dziewiąty sklep sieci Lidl w Bydgoszczy.

Z okazji otwarcia sklepu sieć Lidla zaprasza 1 lutego do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. Na klientów czekać będzie także specjalny upominek – książki kucharskie z serii „Kuchnia Lidla”. W okresie od czwartku 1 lutego do niedzieli 11 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. W  nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego. W pierwszym dniu funkcjonowania sklepu osoby, które odwiedzą sklep Lidl będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez profesjonalnych baristów.

Nowy sklep sieci Lidl w Bydgoszczy ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 8:00 do 20:00. Parking przed sklepem liczy  100 miejsc postojowych.

Lidl przy ul. Skandynawskiej 4 będzie dziewiątym sklepem sieci Lidl w Bydgoszczy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone