Zamknij
REKLAMA

W Łuczniczce odbywają się Targi Mieszkaniowe – wiosna 2018

15:33, 07.04.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Targi Mieszkaniowe - wiosna 2018. Fot. Jacek Nowacki

W Łuczniczce rozpoczęły się dzisiaj 19. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2018. W niedzielę targi otwarte będą od godz. 10 do 16.

Targi Mieszkaniowe – wiosna 2017 są pierwszą w tym roku prezentacją oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowaną głównie do poszukujących mieszkania lub domu. Odwiedzający targi mogą również skorzystać z ciekawego programu seminariów, których poradnikowy charakter może pomóc w ocenie propozycji deweloperów czy pośredników nieruchomości. Dowiedzieć się można w ich trakcie m.in. o możliwościach  zaciągnięcia kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, o tym jak przygotować mieszkanie do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedurach przy zakupie nieruchomości.

Targi potrwają do jutra. W niedzielę, 8 kwietnia,  otwarte będą w godz. 10.00 -16.00. Wstęp wolny. Na miejscu kolportowany jest darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisem i cenami. 

Program seminariów przy stoisku nr 24:

godz. 11.00 - Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego - Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00 - Bezpieczny zakup wymarzonej nieruchomości. Mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego – korzyści i zagrożenia

godz. 13.00 - Home staging – nowość czy konieczność?

godz. 14.00 - Jak przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży – co uporządkować i w co zainwestować, aby osiągnąć dobrą cenę i szybki czas sprzedaży

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

Dyżur ekspertów odbywa się przy stoisku nr 30 w godz. 11.00 - 15.00 (Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski)

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone