Zamknij
REKLAMA

Firma IT z Londynu otworzyła oddział w Bydgoszczy

16:06, 16.04.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Cognifide Polska

Polsko-brytyjska firma Cognifide z branży IT, obsługująca globalnych klientów, jak Ford, Lincoln czy Shell, otworzyła biuro w Bydgoszczy. To druga, obok Poznania, siedziba spółki w Polsce, a czwarta na świecie.

- Bydgoska inwestycja to dla Cognifide szansa na dalszy rozwój, zatrudnianie nowych pracowników, a w efekcie - możliwość pozyskiwania kolejnych klientów - mówi Marcin Stańczyk, dyrektor Zarządzający Cognifide Polska - Zespół, jaki tu powstaje, bierze udział w tworzeniu projektów klasy enterprise dla globalnych marek - dodaje Stańczyk

Do grona klientów firmy należą obecnie m.in. Ford, Lincoln, Colgate-Palmolive czy Telegraph Media Group. To dla światowych graczy od 2005 roku w Polsce powstają zaawansowane platformy webowe, oparte o systemy zarządzania treścią. Przy ich tworzeniu programiści firmy korzystają z produktów partnerów Adobe i Sitecore. Kwatera główna Cognifide znajduje się w Londynie, a oddziały w Nowym Jorku, Poznaniu i Bydgoszczy. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników, z czego ponad 230, ulokowanych w Polsce, programistów i specjalistów IT. Od 2014 roku spółka jest częścią grupy WPP, globalnego holdingu marketingowego.

Siedziba Cognifide w Bydgoszczy mieści się w biurowcu Danhouse przy ulicy Towarowej 36. Firmę i jej pracowników można będzie spotkać 17 kwietnia br. na Targach Pracy i Kariery UTP.

Fot. Cognifide Polska

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone