Zamknij
REKLAMA

Zaplanuj strategię na lata – weź udział w 8. Forum Rynku Nieruchomości

12:29, 09.05.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ostatnie lata dla polskiej branży nieruchomości były okresem dynamicznego wzrostu. Czy tak będzie nadal? Weź udział w 8. Edycji Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie - spotkaj najważniejszych graczy na rynku komercyjnym i mieszkaniowym, poznaj najnowsze trendy i wysłuchaj inspirujących case studies.

Prestiżowe Forum Rynku Nieruchomości – to już 8. edycja

Blisko pół tysiąca osób - przedstawicieli agencji nieruchomości, biur architektonicznych, firm deweloperskich i budowlanych po raz ósmy spotka się w Sopocie, aby zastanowić się nad kondycją polskiej branży nieruchomości i znaleźć realne rozwiązania najbardziej palących problemów. Forum Rynku Nieruchomości to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe. W trakcie dwóch dni konferencji eksperci znający od podszewki rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiedzą o najnowszych trendach i wyzwaniach. Poruszą tematy związane z rynkiem gruntów inwestycyjnych, zrównoważonym budownictwem czy wpływem srebrnej gospodarki na sektor nieruchomości.

Kto wystąpi 7-8 czerwca 2018 roku w Sopocie?

Wykład wprowadzający pierwszego dnia konferencji poprowadzi architekt Andrzej Chołdzyński – generalny projektant i właściciel AMC - Andrzej M. Chołdzyński. Usłyszymy także Jacka Santorskiego - znanego psychologa społecznego i psychologa biznesu, który opowie o przemianach polskich firm, nowych wyzwaniach i możliwościach.

Pierwszego dnia w sali Columbus sopockiego Grand Hotelu odbędzie się panel dyskusyjny związany z budowaniem i zarządzaniem centrami handlowymi. Na ten temat dyskutować będą m.in. Andrzej Jarosz - dyrektor ds. badania rynku i PR w firmie Mayland Real Estate oraz Michał Górski - dyrektor zarządzający Schwitzke Górski. Tego samego dnia Małgorzata Dankowska - ekspert nieruchomościowy firmy TPA Poland, która jest partnerem merytorycznym sopockiego spotkania, zaprezentuje także ciekawe case study.

Jak zmienił się model zarządzania firmą deweloperską? O tym opowiedzą drugiego dnia konferencji w sali Marco Polo m.in. Konrad Płochocki - dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Łukasz Zwiercan - członek Zespołu Prawa Nieruchomości. Nad zagadnieniem srebrnej gospodarki i jej wpływu na branżę pochyli się Marzena Rudnicka - prezes zarządu Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Szczegółowy plan konferencji wraz z listą prelegentów znajduje się na stronie organizatora: www.biznesowi.pl.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

LorenHaMLorenHaM

0 0

[url=http://bukmacherzy-lokalni.pl]polskie zaklady bukmacherskie[/url] 01:13, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone