Zamknij
REKLAMA

XXVI Targi WOD-KAN otwarte. Potrwają trzy dni

16:14, 05.06.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Dzisiaj w Bydgoszczy otwarto XXVI Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD – KAN 2018. Ta największa impreza targowa w kraju tej branży, która potrwa do 7 czerwca.

Targi WOD-KAN są od lat największym wydarzeniem branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. Co roku uczestniczy w nich 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny. Imprezie towarzyszą konferencje, prezentacje i pokazy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania.

Jak co roku, wystawcy powalczą o targowe Grand Prix w konkursie na najlepszy produkt lub technologię. Zdobycie tej prestiżowej nagrody gwarantuje rozpoznawalność w branży oraz pozyskanie nowych klientów. W tym roku przyznane zostaną trzy statuetki. Wzorem lat ubiegłych, podczas Gali Targowej nagrodzeni zostaną również zwycięzcy konkursu na najciekawszą targową ekspozycję.

Już po raz trzeci targom towarzyszyć będą obrady Międzynarodowego Kongresu ENVICON Water, organizowanego przez firmę Abrys oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”. Jest to spotkanie przedstawicieli biznesu, świata nauki i polityki, będące doskonałym miejscem wymiany doświadczeń i opinii oraz rozmów o nowych rozwiązaniach dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Dwudniowy kongres podsumuje uroczysta gala w Operze Nova, na której wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców konkursów na Managera Roku oraz Inwestycję roku WOD-KAN.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Seba-76Seba-76

4 4

Widzę, że na uroczystym otwarciu pojawili się nawet przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Vichy w osobach statysty Ostrowskiego i figuranta Bobera ;) człowiek to chyba jedyna istota na Ziemi, ktora może się tak stoczyć dla synekury? ;) 22:11, 05.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

no i dodajmyno i dodajmy

4 2

jeszcze tę całą menażerię politykiersko-toruńską.Marnośc nad marnościami.Od Dorotki ,,kasiary,, ( bardzo amoralna osoba, choć nosi kwiatki do Kurii ) POczynając na niby bydgoszczaninie ( sic ) w-ce woj.kończac.Tego nasłanego z Torunia - rodem z Kruszwicy - pomijam milczeniem, bo jego działania, nawiasem mówiac fatalne ( czy tak miało być, by udowodnić wyższośc łysego Piotrusia z Torunia ) dają obraz jego marności.Sprawa tartaku obnażyła całkowicie jego nieprzydatnośc do tej jakże WAZNEJ RZADOWEJ - a więc pierwszej i ważniejszej niż samorzadowa - prawem ,,lodziarzy,, z łobuzerskiej koalicji PO-PSL wylansowanej jak niegdysiejsze Komitety PZPR ( bo b.wielu czerwonych jest w tamtejszych szeregach ).Jeszcze za dużo spraw w Polsce stoi na głowie. 12:24, 06.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TorTorTorTor

3 1

Jak to w Bydgoszczy. Organizowane są targi wodno - kanalizacyjne, a dwóch kranów przy Hali pomp nie są w stanie od wielu miesięcy naprawić i wyremontować. Ot, cała Bydgoszcz :/ 10:53, 07.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone