Zamknij
REKLAMA

W SMART-cie niebawem Wielki Finał Mega Przecenomanii!

00:00, 09.08.2018 | artykuł sponsorowany
Fot. materiały promocyjne

Już w najbliższy piątek i sobotę (10-11 sierpnia) w bydgoskim SMART Outlet Center wielki finał #Mega Przecenomanii. Będą dodatkowe, superatrakcyjne obniżki i rabaty. To nie koniec atrakcji. 24 sierpnia w SMART-cie otworzy swój salon marka 4F. To pierwszy sklep outletowy tej popularnej polskiej marki w regionie.

Obiekt przy ul. Fordońskiej 268 zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w handlowe niedziele od 10.00 do 20.00.  

Podczas #Mega Przecenomanii w Pumie i Reeboku drugi towar będzie sprzedawany za pół ceny. Salony Lucia i Lavard zaoferują za 1 grosz trzecią, najtańszą rzecz! Z dodatkowymi obniżkami na Klientów czekają w bydgoskim centrum także inne znane i popularne marki, m.in. CCC, Only, Kubenz, Martes Sport, Ewtex, Enzo, Świat GSM i Lazy Frogg. Do SMART-a zaprasza także niedawno otwarty salon Toyota Jaworski Auto (autoryzowany dealer i serwis samochodów marki Toyota w Bydgoszczy i Włocławku). SMART ciągle wzbogaca ofertę. Pierwszy i jedyny w regionie sklep outletowy popularnej polskiej marki 4F zaoferuje na ponad 300 mkw. wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe.

Do obiektu handlowego przy ul. Fordońskiej 268 z centrum Bydgoszczy dojedziemy w 15 minut samochdem lub autobusami: 65, 83 i 89 (przystanek Fordońska/Traktorzystów). Doskonała lokalizacja obiektu umożliwia zakupy także klientom m.in. z Torunia, Inowrocławia, Włocławka i Grudziądza.   

Więcej informacji o atrakcjach i promocjach w bydgoskim centrum wyprzedażowym można znaleźć na facebookowym profilu SMART Outlet Center Bydgoszcz oraz na stronie smartoutletcenter.pl/Bydgoszcz

(artykuł sponsorowany)
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone