Zamknij
REKLAMA

Dialog człowieka z naturą. Jakie lokalizacje spełniają dziś oczekiwania mieszkańców?

23:04, 19.11.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Uciekamy z zatłoczonych i chaotycznych miast do spokojnych i kameralnych przestrzeni. Coraz więcej młodych ludzi kupuje mieszkania z dala od zgiełku centrum. Wynika to głównie z charakteru naszej pracy. Dziś zdecydowana większość społeczeństwa wykonuje prace biurowe, więc po ponad 8-godzinnym dniu pracy po prostu chcemy odpocząć w spokojnym miejscu.

Co zadziwiające, wiele osób wcale nie wiąże swojego przyszłego miejsca zamieszkania z najbardziej obleganymi miastami, takimi jak: Warszawa czy Kraków. Coraz częściej decydujemy się na miejsca spokojniejsze, ale także dobrze rozwinięte pod kątem ekonomicznym. Z tego względu dużą popularnością cieszy się Bydgoszcz i jego przepiękne obfite w lasy i jeziora okolice.

Kameralne i spokojne osiedle w Bydgoszczy. Poznaj Osiedle Leśne

Jeżeli planujesz kupno mieszkania w Bydgoszczy wybór masz naprawdę duży – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Obecnie najczęściej wybierane są miejsca oddalone od ścisłego centrum miasta. W Bydgoszczy do takich dzielnic należą między innymi: Bocianowo, Bielawy, Zawisza czy Osiedle Leśne.

Osiedle Leśne to wyjątkowe miejsce położone niedaleko centrum miasta w jego północno-wschodniej części. Wyróżnia je doskonała lokalizacja, która może być korzystna nie tylko dla osób starszych czy dużych rodzin z dziećmi, lecz także dla młodych ludzi, którzy coraz częściej szukają mieszkań zlokalizowanych dalej od centrum. Dużym atutem Osiedla Leśnego jest przede wszystkim przepiękny Park Bydgoskiego Harcerstwa liczący ponad 16 hektarów. Oprócz tego znajdziemy także inne urokliwe parki, między innymi: Park im. Jana Kochanowskiego, Park Ludowy im. Wincentego Witosa czy Park im. Kazimierza Wielkiego. Bliskie otoczenie natury będzie doskonałym pomysłem na spacer, jogging czy zabawy z dziećmi.

Osiedle Leśne jest także idealną lokalizacją dla rodzin z dziećmi. Znajduje się na nim wiele przedszkoli oraz szkół. Na Osiedlu Leśnym znajduje się także mnóstwo lokali gastronomicznych, obiektów sportowych, a także przychodni medycznych.

Jeżeli planujemy kupno nieruchomości z rynku pierwotnego mamy kilka ofert od firm deweloperskich. Bardzo ładne nowe mieszkania na sprzedaż oferuje firma deweloper Red Co. Inwestycję „Leśna 4” wyróżnia gustowny i elegancki projekt budynku, jasna elewacja, duże balkony oraz bogactwo otaczającej natury.

Osiedle Leśne w Bydgoszczy jest przykładem doskonałej lokalizacji, która wpisuje się w potrzeby dzisiejszego mieszkańca. Spokój, harmonia, bliskość natury są czymś czego współcześnie większość z nas poszukuje. Jeżeli planujesz kupno mieszkania na Osiedlu Leśnym to z pewnością nie pożałujesz tego wyboru! To miejsce, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku i hałasu.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone