Zamknij
REKLAMA

Olśnij bliskich prezentami! Jubiler Karkosik pomoże Ci je znaleźć

00:00, 03.12.2018 | artykuł sponsorowany

Chcesz zrobić bliskim niezapomniany prezent pod choinkę? Wybierze się do jednego z salonów Jubiler Karkosik. Znajdziesz w nich piękną biżuterię i markowe zegarki, które sprawią radość każdemu, kto znajdzie je pod choinką.

Każdy chce, by jego bliscy znaleźli pod świątecznym drzewkiem wyjątkowe prezenty, które przyniosą im wiele radości i wzruszeń. Nic nie wywoła takich emocji lepiej niż piękna biżuteria, wybrana z myślą o ukochanej osobie. Uśmiechy i łzy wzruszenia na twarzach kobiet wywołają piękny naszyjnik, kolczyki czy pierścionek, a zadowolenie u mężczyzny spowoduje solidny, elegancki zegarek.

W poszukiwaniu efektownych, świątecznych podarunków warto udać się do salonów Jubiler Karkosik. Oferta firmy z tradycjami sięgającymi 1989 roku zaspokoi nawet najwybredniejsze gusty. Każdy znajdzie więc odpowiednie prezenty dla ukochanej bądź ukochanego, a także dla dzieci, rodziców czy rodzeństwa.

- Jesteśmy liderem w jubilerstwie w naszym regionie, nie tylko jako dystrybutorzy działający na zasadzie „official agent” wiodących brandów biżuteryjnych, takich jak Swarovski, Calvin Klein, Nomination, Emporio Armani, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Melano, Police, Diesel, Skagen, Spark, Oxmo i wiele innych. Podobnie jest z brandami zegarkowymi, począwszy od zegarków premium, np. Longines, Epos, Tissot, Certina przez inne marki: Atlantic, Citizen, Adriatica, Jowissa, Casio G-Shock, a skończywszy na będących na megatopie światowych markach typu fashion, takich jak: Calvin Klein, Michael Kors, Fossil, Diesel, DKNY, Lacoste, Police, Tommy Hilfiger, Rosefield, Skagen, Ice watch, Thom Olson, Bisset i innych. U nas znajdziecie największy wybór marek zegarkowych typu fashion - wylicza Rafał Pruchnicki, dyrektor handlowy Jubiler Karkosik.

Jubiler Karkosik zajmuje się również rękodzielniczą produkcją biżuterii. W jego kolekcji znajdują się wyroby z bursztynu, naturalnych kamieni ozdobnych, pereł i kryształów Swarovskiego. Poza biżuterią w salonach można znaleźć również szkło ozdobne i inne luksusowe artykuły dekoracyjne. Salony Jubiler Karkosik kierują się hasłem: „Styl i elegancja”. Jest ono swego rodzaju zobowiązaniem do ciągłego podnoszenia jakości i podążania za najnowszymi jubilerskimi trendami.

Gdzie można znaleźć salony Jubiler Karkosik? Największy znajduje się w sercu toruńskiej starówki, dwa pozostałe – w centrach handlowych w Atrium Copernicus Toruń i w Focus Bydgoszcz. Już sam wygląd salonów zachęca, by wejść do nich i zanurzyć się w świecie pięknej biżuterii. Ich nowoczesny, stylowy design pozwolił salonom Jubiler Karkosik stać się „official agent” takich firm jak Swarovski. Firma jest jedynym agentem w Toruniu, który prowadzi wyspę Swarovski. Znajduje się ona przy salonie w Atrium Copernicus. 

- Trzeba wiedzieć, że aby można było prowadzić sprzedaż markowych, luksusowych towarów w ramach „official agent” muszą być spełnione określone wymagania, takie jak lokalizacja salonu, jego wielkość, wystrój, sąsiedztwo produktów co najmniej z tej samej półki cenowej i podobnej jakości. Nieodzowna jest również wykwalifikowana załoga – wyjaśnia Rafał Pruchnicki.

Jubiler Karkosik idzie z duchem czasu, dlatego poza salonami stacjonarnymi posiada również sklep internetowy karkosik.pl. Znajdują się w nim dokładnie te same marki co w salonach stacjonarnych. Dzięki temu świąteczne upominki można kupić również bez wychodzenia z domu.

Salony Jubiler Karkosik

W Toruniu:

ul. Chełmińska 2

tel. 56 62 36 61

jubiler@karkosik.pl

C.H. Atrium Copernicus

tel. 56 640 52 55

atrium@karkosik.pl

W Bydgoszczy:

C.H. Focus, lokal nr 1.11

tel. 52 554 36 46

bydgoszcz@karkosik.pl

Sklep internetowy: karkosik.pl

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone