Zamknij

Najlepsi "Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2018" na gali w Słonecznym Młynie

21:09, 23.02.2019 | i
Skomentuj Gala konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018 w hotelu Słoneczny Młyn. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W hotelu "Słoneczny Młyn" w sobotę, 23 lutego, odbyła się gala XVIII edycji konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw".

W 18. edycji konkursu “Pracodawca Pomorza i Kujaw” przedsiębiorcy zostali nagrodzeni w trzech kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma. Pozakonkursowo Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyznał także wyróżnienia specjalne.

Organizatorem konkursu są Pracodawcy Pomorza i Kujaw – największa organizacja zrzeszająca przedsiębiorców w regionie kujawsko-pomorskim. Co roku Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do nominowania w tym konkursie firm, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności. Kapituła konkursu już po raz osiemnasty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw uhonorowali laureatów konkursu dyplomami i statuetkami autorstwa bydgoskiego rzeźbiarza Michała Kubiaka. Nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” wręczył Mirosław Ślachciak – prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, Sławomir Kopyść – członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Michał Sztybel – zastępca prezydenta miasta Bydgoszczy.

Laureaci konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018":
Kategoria konkursowa - Średni i Duży Przedsiębiorca
Wyróżnienie - "za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie produkcji tworzyw sztucznych i modułów fotowoltaicznych" otrzymała firma Hanplast Sp. z o.o.
- Wyróżnienie - "za wdrożenie nowych procesów służących do produkcji złącz i systemów kablowych w połączeniu ze szczególną promocją kultury bezpieczeństwa pracy" otrzymała firma Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
[Dyplom w imieniu firmy odebrał Rafał Radwański, dyrektor zakładu i członek Zarządu Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.]
Tytuł główny - "za szczególne połączenie inwestycji skutkujących automatyzacją i lepszą organizacją produkcji z konkurencyjnymi warunkami pracy i zaangażowaniem w promocję nauki" otrzymała firma APATOR S.A.
[Statuetkę i dyplom w imieniu firmy odebrała Małgorzata Kubińska, dyrektor ds. personalnych Grupy Apator]

Kategoria konkursowa - Mikro i Mały Przedsiębiorca
Wyróżnienie - "za opracowanie nowych produktów w sektorze spożywczym w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych i szczególne zaangażowanie w poprawę warunków BHP w firmie" otrzymała firma Polder Sp. z o.o.
Wyróżnienie - "za wdrożenie innowacyjnej technologii służącej do produkcji gazów, która przyniosła dodatkowy rezultat w postaci nowych miejsc pracy"  otrzymała firma KARO Roman Bajdalski.
[Dyplom w imieniu firmy odebrała Anna Gradowska, koordynator ds. sprzedaży]
Tytuł główny - "za dynamiczny rozwój oparty o nowe produkty przy zachowaniu korzystnych warunków pracy" otrzymała firma Bipromasz Sp. z o.o. Sp.k.
[Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Łukasz Kamieniecki, szef produkcji]

Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma
Tytuł główny - "za szczególne osiągnięcia na światowym rynku dostawców kabli i przewodów wynikające z proinnowacyjnych projektów wdrażających zaawansowane technologie i produkty" otrzymała TELE-FONIKA Kable S.A.
[Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Tomasz Draganek, dyrektor Zakładu Bydgoszcz]

Wyróżnienie specjalne „Firma z Otwartym Sercem” - "za zaangażowanie w realizację osobistych potrzeb pracowników oraz wpływ na pozytywne zmiany społeczne w otoczeniu firmy, który w sposób szczególny zaznaczają rezultaty stypendialne rozwijanej Fundacji Pomoc i Nadzieja" otrzymała firma Drozapol-Profil S.A.
[Statuetkę i dyplom odebrali: Wojciech Rybka, prezes zarządu oraz Grażyna Rybka, prokurent Drozapol-Profil S.A.]
Wyróżnienie specjalne „Firma z Otwartym Sercem” - "za realizację wielokierunkowych działań charytatywnych wskazujących na społeczną odpowiedzialność firmy, dzięki którym wsparcie w szczególnie trudnych momentach życiowych otrzymują pracownicy firmy i mieszkańcy regionu kujawsko-pomorskiego" otrzymało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.
[Statuetkę i dyplom odebrał Jacek Rutkowski, prezes Zarządu Komplementariusza Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.]
Wyróżnienie specjalne „Promotor Nowych Trendów w Regionie” w uznaniu "za rozwój regionalnego potencjału kadrowego, który towarzyszy pracom rozwojowym nad innowacją w skali świata w obszarze cyberbezpieczeństwa i big data" kapituła przyznała wyróżnienie specjalne firmie Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Sp.k.
[Statuetkę i dyplom odebrał Robert Wichłacz, Global Tooling Services Director]

- Ktoś mądry kiedyś powiedział, że nie pytaj, co miasto może zrobić dla ciebie, zapytaj, co tym możesz zrobić dla miasta. Tutaj jest tylu przedsiębiorców, którzy tak wiele zrobili dla miasta, że wypada tylko w imieniu prezydenta Rafała Bruskiego, podziękować - powiedział zastępca prezydenta Bydgoszczy Michał Sztybel na zakończenie gali.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

Zdzichu MarburaZdzichu Marbura

11 2

A kto to jest Sztybel, bo to w Marburgu nieznane nazwisko? 05:05, 24.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fordonfordon

10 3

Sztybel to misiewicz Bruskiego koryto + 08:55, 24.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

szef gęsi wysłał?szef gęsi wysłał?

7 2

S.Kopyścia, który jest silny poparciem poseł Domiceli Kopaczewskiej (razem byli bohaterami afery taśmowej we Włocławku...),? Czy, to on sam nazwał siebie wioskowym głupkiem , gdy wpychano go do zarządu kmiotka toruńskiego marszałka , najgorszego w Polsce? 13:18, 24.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdzichu MarburaZdzichu Marbura

8 3

jeszcze dodam,że znam jedynie nazwisko Tretyn, który namaścił ambasadorem toruńskiego uniwerku m.innymi Pietrka Całbeckiego, "wspaniałego" matematyka, dla którego cyfra 360 tys. jest taka sama jak 180 tys. 13:22, 24.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RalfRalf

2 1

Nie wiem jak to możliwe, że ktoś taki jak Misiu Sz wręcza nagrody takim gościom jak np zarządzający taką firmą jak TE? Ten chłoptaś powinien być dumny, że może przebywać z nimi w jednym pomieszczeniu. Wstyd, że nie ma w takim miejscu Prezydenta, no cóż jest po wyborach więc teraz przedsiębiorców tylko doimy :) 14:48, 25.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StenSten

0 0

Leonard Borowski gdzie? Pewno wśród najgorszych. 17:11, 28.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%