Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęły się 3. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

19:28, 12.03.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Dzisiaj w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym rozpoczęły się Targi INNOFORM. 3. edycja targów poświęconych branży narzędziowo-przetwórczej potrwa do 14 marca.

Branża narzędziowo-przetwórczego już po raz trzeci spotyka się w Bydgoszczy. Swoje stoiska prezentuje 360 wystawców m. in. z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Słowacji, USA, Rosji, Holandii, Francji, Szwecji, Włoch, Czech, Turcji, Japonii, Korei Południowej, Szwajcarii, Hiszpania, Austrii, Tajwanu, Danii. Oferta skierowana jest do wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego. Obok wystawców m.in. narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych, skrawających do obróbki metali, urządzeń i materiałów do inżynierii odwrotnej, obrabiarek, urządzeń do obróbki ubytkowej, łączenia i powlekania metali, obecni są twórcy i użytkownicy najnowszych technologii, prezentując m.in. coboty, czyli roboty współpracujące z ludźmi.

Targi to świetna okazja do nawiązania relacji pracodawców z potencjalnymi pracownikami i odwrotnie. Można bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami liderów branż i innowacyjnych firm. Targom  towarzyszy Strefa Kariery – dla wszystkich szukających i oferujących pracę. Za najlepsze wyroby wystawione na targach w tym roku przyznane zostaną cztery nagrody.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Zdzichu MarburaZdzichu Marbura

2 4

Największą furorę robi moje ślusarskie stoisko z młotkami i łomami. 19:52, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

2 7

Mam na targach stoisko z duńskimi kiełbasami na gorąco. Kiełbaski idą jak świeże bułki. Dwie kełbasy po 1 złoty. 20:40, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone