Zamknij
REKLAMA

Na Targach Pracy i Kariery na UTP dużo firm i wiele ofert

11:24, 09.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Na zorganizowanych przez Biuro Karier UTP Targach Pracy i Kariery blisko 60 firm oferowało dzisiaj studentom pracę, praktyki i różnego rodzaje staże.

Oferty pracy, staży i praktyk, informacje dotyczące planów rekrutacyjnych największych firm regionu zaprezentowane zostały dzisiaj na Targach Pracy i Kariery organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

- Mam nadzieję, że - jak w tym układzie symbiotycznym - i jedna, i druga strona, i pracownicy, i pracodawcy, osiągną dzisiaj satysfakcję i będą zadowoleni z tego spotkania - powiedział, otwierając targi, dr hab. inż. Dariusz Pańka, prorektor ds. organizacji i rozwoju UTP.

W holu głównym budynku 2.1 przy al. prof. S. Kaliskiego 7 pojawiło się dużo studentów, którzy poszukują zatrudnienia lub przyszli zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów. Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm mogli ocenić własne kwalifikacje i sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich. A ofertę przygotowało prawie 60 wystawców i instytucji, m.in. tacy potentaci na rynku jak Atos Global Delivery Center Polska czy  Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

BankierBankier

0 1

Taki obszerny komentarz zrobił pewnie jakiś mieszkaniec Londynu lub Noweg Yorku który nigdy nie widział na oczy Bydgoszczy. Ktoś kto był osobiście na uczelni znalazł interesujące informacje od potencjalnych pracodawców a jeśli ktoś nie miał takiej możliwości to się z artykułu nic nie dowie.
Oto sens pisania artykułów. 12:17, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone