Zamknij
REKLAMA

Filmy na wieczór we dwoje – ciekawe propozycje HBO GO, które przypadną do gustu męskiej i żeńskiej widowni!

14:35, 21.04.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wspólne spędzanie czasu, rozmowy, dzielenie się swoimi przemyśleniami oraz zainteresowanie podobnymi rzeczami są dobrym fundamentem pod udaną relację. Możliwości kreatywnego spędzania czasu we dwoje są niemal nieograniczone, a to, co najlepiej sprawdzi się w przypadku danej pary, wie tylko ona. Jednak istnieją rozrywki, do których zamiłowanie podziela duża liczba osób będących w związku. Wspólne wieczory z ulubionym serialem czy ciekawym filmem to zawsze dobry pomysł! Jednak każdy serial musi się kiedyś skończyć, a oglądanie jednego filmu przez cały czas nie ma racji bytu. Dlatego warto śledzić nowości, które pojawiają się na platformach VOD. Wśród wielu propozycji szczególnie interesujące na wspólny wieczór we dwoje są te trzy dostępne na HBO GO: ,,Lepiej być nie może”, ,,Powidoki” i ,,Debiutanci”.

HBO GO – łatwy dostęp do świata filmów

Dzięki możliwościom, jakie dają platformy VOD, takie jak HBO GO, wspólne wieczory z filmem przeszły na wyższy poziom zaawansowania technologicznego. Dostęp do superprodukcji, popularnych seriali czy oscarowych filmów jest nieograniczony! Zakładając konto na HBO GO, wchodzimy do świata filmów i seriali, do których możemy sięgnąć w każdym momencie i każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do sieci. Warto, żeby połączenie internetowe, z którego korzystamy, było szybkie i niezawodne. Jako internet domowy świetnie sprawdzi się tzw. stałe łącze, którego najnowszą wersją jest internet światłowodowy. Decydując się na internet światłowodowy UPC, można wybrać także pakiet z preferencyjnym dostępem do HBO GO, dzięki czemu dostęp do ok. 800 filmów i 150 seriali będzie szczególnie prosty!

Co obejrzeć we dwoje na HBO GO?

,,Lepiej być nie może’’

Najstarsza z proponowanych w tym zestawieniu propozycji. Komedia z 1997 roku, za którą Oscary zdobyła para odgrywająca role pierwszoplanowe: Jack Nicholson i Helen Hunt. Główny bohater para się pisaniem poczytnych powieści i jest osobą skupioną na sobie, która niechętnie podchodzi do drugiego człowieka. Jedynym wyjątkiem jest kelnerka z baru, w którym Melvin Udall jada śniadania. Carol Connelly samotnie wychowuje chorego syna i mieszka ze swoją matką. Drogi kelnerki i pisarza splatają się także poza barem, dzięki czemu dziecko bohaterki otrzymuje fachową lekarską pomoc. Decyzja o pomocy Carol prowadzi głównego bohatera do kolejnych nietypowych dla niego sytuacji, które go odmieniają. Warto sięgnąć po ten film, żeby zobaczyć na pozór banalną historię miłosną odegraną w wielkim stylu i z wykorzystaniem błyskotliwych dialogów.

,,Powidoki’’

Jedna z polskich propozycji, jakie znajdziemy na HBO GO. W ostatnim filmie Andrzeja Wajdy (2016) zobaczymy historię inspirowaną biografią polskiego malarza, Władysława Strzemińskiego, w którego wcielił się Bogusław Linda. Film wyróżnia się dbałością w odtworzeniu realiów okresu stalinizmu w Polsce, a także licznymi kadrami pokazującymi sztukę. ,,Powidoki” mówią także o roli sztuki w społeczeństwie i jej wpływie na rzeczywistość. Obraz można uznać za oddanie hołdu Strzemińskiemu przez Wajdę, co stanowi pewnego rodzaju dialog, do obserwacji którego zostaje zaproszony współczesny widz.

,,Debiutanci’’

Hybryda łącząca komedię i dramat pozwoli widzom na podróż po różnych odcieniach emocji. Amerykański film z 2010 roku przenosi widzów do świata Oliwiera, granego przez Ewana McGregora. Fabuła komediodramatu opiera się na szeregu połączonych ze sobą wątków nieutrzymujących chronologii. Najważniejszą kwestią są relacje i emocje, co sprawia, że film momentami śmieszy, momentami chwyta za serce, a jeszcze w innej minucie skłania do refleksji nad ulotnością życia. Propozycja wymagająca od widza skupienia i zaangażowania, za co odpłaca dopracowanymi dialogami i długimi scenami kręconymi z ręki oraz zakończeniem, w którym odbiorca niemal wchodzi w skórę głównego bohatera i decyduje razem z nim, „co dalej”.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone