Zamknij
REKLAMA

Bank BNP Paribas zaprasza na spotkanie z Danielem Sitkiem

00:00, 15.05.2019 | artykuł sponsorowany

Bank BNP Paribas, w ramach cyklu spotkań z wyjątkowymi osobami ze świata kultury i nie tylko, zaprasza na kolejne wydarzenie, tym razem z autorem książki „Kredencjał – Droga do Wnętrza”.

Spotkanie odbędzie się już 22 maja w digitalowym oddziale Banku BNP Paribas w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 74.

Spotkania odbywają się w nowoczesnych placówkach Banku BNP Paribas. Ich tematyka jest różnorodna, a zaproszeni goście pochodzą z lokalnych społeczności. Idea serii wydarzeń organizowanych w oddziałach Banku BNP Paribas w całej Polsce wzięła się z cyklu kulturalnych spotkań, jakie zostały zainaugurowane we flagowym oddziale Banku w dawnym Domu Handlowym „Sezam” w Warszawie.

Dotychczas odbyły się spotkania z takimi osobistościami jak: wybitną aktorką Magdaleną Cielecką, pisarką Joanną Bator – autorką głośnej powieści „Ciemno, prawie noc”, laureatem Literackiej Nagrody „Nike” i Paszportu Polityki Marcinem Wichą. Jako pierwsza o swojej książce „Kieślowski. Zbliżenie” opowiadała Katarzyna Surmiak-Domańska, następnie Magdalena Grzebałtowska przybliżyła postać Krzysztofa Komedy, o którym napisała biografię „Komeda. Osobiste życie jazzu”, a na początku marca, Mariusz Szczygieł opowiadał o swojej książce „Nie ma”.

Daniel Sitek - psycholog, artysta, podróżnik. W 2013 roku wyruszył samotnie w pieszą pielgrzymkę z Arles do Santiago de Compostela. Swoją 1700-kilometrową drogę, zmagania, a także spotkania z wyjątkowymi ludźmi opisał w książce „Kredencjał – Droga do Wnętrza”.

W poszukiwaniu wyzwań biega maratony oraz górskie ultra-maratony. Biegając długie dystanse poznaje swoje ograniczenia, przekracza je i szuka kolejnych. Ciekawość świata zaspokaja podróżując w odległe miejsca, a na co dzień korzysta z uroków okolicznych parków. Jego dewizą jest nieustanna samoaktualizacja. Wierzy w ludzi oraz ich potencjał. 

Łacińska sentencja brzmi „Poznaj samego siebie”, to hasło dzisiaj, jest dalej aktualne, być może bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Podróż do wnętrza siebie to droga wyboista, wymagająca i jednocześnie niezwykle fascynująca. Warto podjąć wyzwanie, spakować plecak i ruszyć w drogę do własnego wnętrza.

Rejestracja na spotkanie na stronie https://spotkaniazbnpparibas.pl/

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone