Zamknij

XXVII Targi WOD-KAN otwarte. Potrwają trzy dni

15:42, 21.05.2019 | i
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj w Bydgoszczy na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego otwarto XXVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD – KAN 2019. To największa impreza targowa w kraju tej branży, która potrwa do 23 maja.

Targi WOD - KAN od lat są najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi są doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, wydarzenia przygotowane przez organizatorów oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo – kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz