Zamknij
REKLAMA

Wynajem samochodu w Bydgoszczy sposobem na wygodne zwiedzanie regionu?

11:25, 23.05.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Osoby przyjeżdżające do Bydgoszczy mogą w komfortowy sposób zwiedzić region dzięki istnieniu w mieście wielu wypożyczalni samochodów. Nie trzeba już korzystać z taksówek lub komunikacji miejskiej, by dotrzeć na biznesowe spotkanie czy podziwiać przepiękne okolice miasta.

Wypożyczalnia na każdą kieszeń

Duża konkurencja sprawiła, że ceny wynajmu samochodu nie stanowią już bariery i są dobrą alternatywą dla taksówek. Osoby odwiedzające miasto nie muszą także zdawać się na komunikację miejską. Mogą komfortowo podróżować w dowolne miejsce za niewielką opłatą. Mają możliwość zarezerwowania samochodu przez Internet lub telefon. Samochód będzie na nich czekał na lotnisku lub w innym, wskazanym miejscu. To znacznie ułatwia podróż z walizkami. Aby uniknąć niespodziewanych wydatków, warto wybrać wypożyczalnię, w której wszystkie koszty znane są już w momencie rezerwacji. W carfree.pl klient poznaje całkowity koszt wynajmu jeszcze przed odbiorem auta. Nie płaci tez kaucji za wynajem.

Formalności

Zanim podpiszemy umowę, musimy zapoznać się z warunkami wynajmu. Konieczne jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu i prawa jazdy. W większości wypożyczalni warunkiem podpisania umowy jest wiek powyżej 21 lat i posiadanie uprawnień do prowadzenia samochodu od minimum roku. Odbierając auto, podpisuje się protokół odbioru. Wcześniej pojazd należy uważnie obejrzeć i zgłosić wszelkie usterki. Za dodatkową opłatą można doposażyć auto w akcesoria, takie jak: fotelik dla dziecka czy GPS.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Wynajem samochodów w Bydgoszczy - o czym warto pamiętać? Osoby zamierzające wyjechać pożyczonym w Bydgoszczy autem za granicę muszą zgłosić ten fakt w wypożyczalni. Brak zezwolenia skutkuje złamaniem warunków umowy. Odbieramy czysty i zatankowany samochód i oddajemy go w takim samym stanie, z identycznym poziomem paliwa. Niektóre wypożyczalnie mają limit kilometrów. Po ich przekroczeniu konieczna jest dopłata. Warto upewnić się, czy w umowie widnieje taki zapis.

Wynajem samochodu w Bydgoszczy jest prosty i dostępny na każdą kieszeń. To doskonały sposób na komfortowe zwiedzanie regionu.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone