Zamknij
REKLAMA

Wielka Szama w Bydgoszczy!

00:00, 03.06.2019 | artykuł sponsorowany
! imprezie weźmie udział ponad 40 food trucków z całej Polski

Wielka Szama na Arenie w Bydgoszczy! Już w drugi weekend czerwca odbędzie się największy zlot food trucków w Kujawsko-Pomorskim.

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni zarezerwować sobie w kalendarzu drugi weekend czerwca. W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot food trucków w Kujawsko-Pomorskim: Wielka Szama na Arenie w Bydgoszczy.

Wielka Szama to piąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Polski i gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Wielka Szama będzie naprawdę wielka – w imprezie weźmie udział ponad 40 food trucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą przy Artego Arenie 8 i 9 czerwca.

Odwiedzający festiwal będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki. Na Wielkiej Szamie na pewno nie zabraknie klasyki street foodu: zapiekanek, frytek belgijskich, czy idealnie wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają również takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Wielka Szama to nie tylko wielki wybór dobrego jedzenia. To również doskonała okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu z rodziną i bliskimi.

Dla odwiedzających festiwal przygotowaliśmy moc atrakcji. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych lub zmierzyć siły w grach terenowych. A ci, którzy po jedzeniu jedyne o czym marzą to błogi relaks – znajdą go przy muzyce w strefie chill-outu. Najmłodsi uczestnicy będą w tym czasie bawić się w specjalnej strefie dla dzieci. A to nie wszystko! Niedługo zdradzimy więcej.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie 8 i 9 czerwca. Zlot food trucków potrwa od godz. 12 do 21 w sobotę i od 12 do 20 w niedzielę. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/367017060577263/

Partner:

Browar Amber

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone