Zamknij
REKLAMA

Słodkie krówki – słodycze idealne na ślub i wesele

21:33, 06.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Podziękowanie gościom, którzy przybyli na ślub i wesele, to bardzo miły zwyczaj. Para młoda przygotowuje różnorodne upominki. Są to najczęściej: magnesy na lodówkę, miody, fiolki z kawą lub herbatą, świeczki, czy małe buteleczki z alkoholem. Bardzo popularne są również słodycze – czekoladki, lizaki, czy cukierki. Czy można gościom weselnym wręczyć krówki? Jak najbardziej!
 

Krówki na podziękowanie

Krówki – mleczne pomadki ciągnące w środki i kruche na zewnątrz – są produkowane od lat 50. ubiegłego wieku. Te słodycze, które są wpisane na listę Polskich Produktów Tradycyjnych, stanowią świetny dodatek do ceremonii weselnej w stylu klasycznym. Krówki ślubne, które zostały zapakowane w starannie zaprojektowany papierek z piękną grafiką, to wyjątkowe podziękowanie. Częstując nimi, państwo młodzi dziękują gościom za przybycie na ceremonię zaślubin lub na przyjęcie weselne. Elegancko zadrukowany papierek po cukierku może stać się miłą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakie krówki wybrać na podziękowanie?

Trakcyjne krówki ślubne: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/krowki-slubne/ są produkowane z mleka, cukru i masła. Smaczne cukierki powinny mieć prosty skład oparty na wysokiej jakości nabiale. Warto zapytać sprzedawcę, jakie składniki znajdują się w oferowanych przez niego słodyczach. Równie ważny, co smak cukierków, jest ich papierek. Na opakowaniu możne znaleźć się słowo „dziękujemy” oraz imiona pary młodej, inicjały, data ślubu lub hasło, czy krótka sentencja, która kojarzy się ze świeżo poślubionymi małżonkami. Narzeczeni mogą wykazać się kreatywnością podczas projektowania wymarzonego opakowania na tradycyjne krówki ślubne. Papierek powinien nawiązywać swoją kolorystyką oraz czcionką do całej papeterii ślubnej – zaproszeń i winietek. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zamówienie spersonalizowanych krówek w sklepie, który zajmuje się przygotowaniem pozostałych ślubnych gadżetów.

Jak wręczyć gościom krówki?

Spersonalizowane krówki pięknie wyglądają ułożone w koszyku, czy pudełku. Słodycze może trzymać świadek lub świadkowa i częstować nimi gości przed kościołem czy Urzędem Stanu Cywilnego w czasie składania życzeń młodej parze. Krówki można rozdać również osobom, które przybędą na salę weselną, by osłodzić im oczekiwanie na przyjazd państwa młodych.

Krówki to tradycyjne, polskie słodycze, które można wręczyć gościom weselnym, jako podziękowanie. Spersonalizowany nadruk na papierku i piękne opakowanie będzie miłą pamiątką wyjątkowego, wypełnionego szczęściem dnia.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone