Zamknij
REKLAMA

Pinsy metalowe - wyróżnienie dla współpracowników, kontrahentów i absolwentów

15:23, 27.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Wyjątkowe okazje w firmie, życiu zawodowym lub szkole powinny być celebrowane w szczególny sposób. Często w takich sytuacjach pragnie się obdarować uczestników czymś wyjątkowym, co upamiętni tę chwilę, ale nie będzie przy tym bezużytecznym gadżetem. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się pinsy tłoczone - wbijane w metalu lub pinsy zalewane żywicą.

 
Czym są pinsy metalowe?

Na pewno kojarzysz małe metalowe znaczki, przypominające swoim wyglądem niewielkie broszki. To właśnie pinsy. Są elegancką odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy pragną posłać w świat wizerunek firmy, uczelni, miasta czy nawet ruchów społecznych. Można wpiąć pinsy w klapę marynarki i nosić, prezentując przy ich pomocy ważne wartości. Dlatego często rozdaje się je absolwentom uczelni, aby mogli reprezentować ją nawet poza murami.

Jakie są rodzaje pinsów?

Na rynku dostępne są różne rodzaje pinsów. Jakie są między nimi różnice? Pinsy tłoczone to znaczki wykonywane w całości z metalu. Odpowiedni kształt i wzór jest wytłaczany przez specjalną prasę. Czystą metalową formę można wzbogacić o kolorową emalię. Pinsy 3d są to pinsy zalewane żywicą epoksydową. W metalowej ramce, lub na metalowym podkładzie znajduje się naklejka zalewana żywicą - grafika nadrukowna jest na białej folii, która potem zalewana jest żywicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest umieszczenie większej ilości szczegółów na znaczku oraz wykonanie np. przejść tonalnych - nieosiągalnych przy pinsach malowanych. Duże i proste wzory pinsów metalowych można wykonać metodą odlewu. W technice odlewu można wykonać również pinsy metalowe ażurowe - z większymi wcięciami lub z częścią elementów bez tła pod całym pinsem.

Ważne uroczystości akademickie i szkolne

Wysokiej jakości pinsy metalowe świetnie sprawdzą się w roli upominków dla absolwentów uczelni wyższych. Będą mogły im towarzyszyć podczas ważnych uroczystości zawodowych jak i rodzinnych, przypominając wspaniałe lata spędzone na studiach. Pinsy metalowe sprawdzą się też jako odznaki dla uczniów prestiżowych szkół średnich oraz jako wyróżnienie przejścia w następny krąg wtajemniczenia w różnego rodzaju stowarzyszeniach młodzieżowych.

Pinsy z logo dla pracowników

Pracując w konkretnej firmie, pracownicy wiążą się emocjonalnie z daną marką. Warto to nagrodzić wręczając im pinsy firmowe. Dzięki nim będą mogli reprezentować firmę na zewnątrz. Oryginalnym pomysłem jest też użycie pinsów jako produktu reklamowego. Można wykorzystać pinsy 3d do stworzenia znaczków, które będą kojarzyć się z marką, nie epatując przy tym jej logo na każdym kroku. Tego typu reklama jest dużo bardziej subtelna i mile widziana przez klientów.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone