Zamknij
REKLAMA

Przepływ informacji w biurze

21:49, 31.08.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Poszukujesz prostego i szybkiego sposobu na poprawę jakości przepływu informacji w swoim przedsiębiorstwie? W takim razie wypróbuj nowoczesne ramki magnetyczne.

Rola prawidłowego przepływu informacji w firmie

Nie od dziś wiadomo, że komunikacja odgrywa kluczową rolę w kwestiach związanych z pracą zespołową. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ to właśnie od jakości przepływu informacji uzależnione jest poprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Nic zatem dziwnego, że zdecydowana większość firm kładzie duży nacisk na prawidłowy przepływ informacji. W celu usprawnienia dialogu pomiędzy pracownikami, marki inwestują zatem w różnorodne narzędzia marketingowe oraz technologie komunikacyjne. Naturalnie wdrożenie wspomnianych rozwiązań pochłania zarówno sporą ilość czasu, jak i pieniędzy. Niestety, wspomniane inwestycje nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty.

Nierzadko bowiem zdarza się, że dane informacje docierają do zainteresowanych osób ze sporym opóźnieniem lub też… nie docierają w ogóle. Wspomniane sytuacje mogą wpłynąć na spadek zaangażowania członków załogi, zwłaszcza, jeśli wszystkie ważne decyzje zostały podjęte bez ich udziału. Finalnie może doprowadzić to do powstania konfliktów, a nawet rozpadu początkowo zgranego zespołu pracowników. A tymczasem istnieje prosty i efektywny sposób na poprawę jakości przepływu informacji. Mowa o ramkach magnetycznych.

Ramki magnetyczne czyli prosty sposób komunikacji w biurze

Ramki magnetyczne pozwalają na prostą i szybką prezentację informacji. Są one niezwykłe łatwe w montażu i mogą zostać zainstalowane na różnego typu powierzchniach. W praktyce wszystko uzależnione jest od konkretnego typu ramki. Ramki „magnetic” mogą być zainstalowane na powierzchniach metalowych, takich jak np. tablice, szafki czy nawet maszyny. Z kolei ramki „samoprzylepne” można przymocować do powierzchni trwałych i gładkich np. wykonanych ze szkła. Warto zaznaczyć, iż montaż nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

Jedną z największych zalet omawianego rozwiązania jest praktyczność. Na ramce możemy bowiem zamieścić zarówno instrukcję obsługi danej maszyny, jak i grafik pracy, przypomnienia, notatki służbowe, daty realizacji poszczególnych projektów czy też informacje o ważnych wydarzeniach np. zebraniu czy też spotkaniu z kontrahentem. W praktyce jest to zatem spore ułatwienie codziennej pracy na niemalże każdym szczeblu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone