Zamknij

Gdzie szukać samochodów prosto z Niemiec? Niemieckie strony z autami.

12:57, 27.09.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

W dzisiejszych czasach Internet zapewnia nam dostęp do ogłoszeń sprzedaży samochodów na całym świecie. Ale Polacy wyjątkowo upodobali sobie auta z Niemiec. Eksperci autobaza.pl podpowiadają gdzie ich szukać.

Jeszcze kilka lat temu kiedy byliśmy zainteresowani zmianą samochodu zazwyczaj udawaliśmy się do komisów bądź pośredników oferujących wiele modeli samochodów w jednym miejscu. Czasy się jednak zmieniają i dziś coraz częściej kupując swój wymarzony pojazd szukamy go za pośrednictwem internetu. 

Komisy samochodowe, giełdy czy wyjazdy za granicę celem poszukiwania auta to ostatni etap poszukiwań. Zazwyczaj wiąże się on z podpisaniem umowy kupna - sprzedaży upatrzonego samochodu. Mimo iż rynek samochodów używanych w Polsce jest dość rozwinięty, popularnością cieszą się wciąż samochody sprowadzane z zagranicy. 

Główną przyczyną jest fakt, że samochody te zazwyczaj są w lepszym stanie technicznym, posiadają bogatsze wyposażenie, a wcześniejsi właściciele przykładali większą wagę do ich napraw oraz wymiany części eksploatacyjnych. Najbardziej popularnym krajem z jakiego sprowadzamy samochody używane są Niemcy.

 

Popularne niemieckie strony z autami

Decydując się na zakup samochodu z Niemiec w dzisiejszych czasach potrzebujemy jedynie dostępu do Internetu. Niemieckie strony z autami oferują nam nie tylko zakup samochodu dostępnego na jednym z placów sprzedażowych, ale również tych wystawianych przez osoby prywatne.

Jedną z bardziej popularnych niemieckich stron z autami jest portal: auto.de. Wyszukiwarka ta pozwala nam wybrać nie tylko markę i model samochodu jakiego poszukujemy ale także wersję nadwozia, kolor, przebieg czy dodatkowe wyposażenie. Strona auto.de uznawana jest za jedną z lepszych pod względem możliwości wyszukiwania samochodu, gdyż oferuje określenie największej ilości parametrów jakie poszukiwane przez nas auto powinno spełniać. Strona ta oferuje wybór jednego z dwóch języków: niemieckiego oraz angielskiego.

Kolejną propozycją strony internetowej, na której możemy znaleźć niemieckie samochody używane to mobile.de. Strona ta cieszy się największą popularnością wśród Polaków. 

Z pewnością spowodowane jest to faktem, iż mamy do wyboru wiele wersji językowej tego portalu, w tym polskiej. Nie bez znaczenia jest też ilość oferowanych samochodów. Niemiecka strona z autami mobile.de oferuje ponad 1,5 miliona unikatowych ogłoszeń samochodów używanych. Każdy poszukujący konkretnego modelu samochodu z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Konkurencyjną niemiecką stroną z autami jest autoscout24.de. Podobnie jak na mobile.de mamy możliwość wyboru języku wyszukiwania co znacznie ułatwia poszukiwania wymarzonego samochodu przez osoby, które nie znają języka niemieckiego. Na stronie autoscout24.de znajdziemy niewiele mniej ogłoszeń samochodów używanych niż na wcześniej polecanym portalu. Co ważne autoscout24.de oferuje nam samochody nie tylko z Niemiec, ale także z innych krajów europejskich.

Strona ebay-kleinanzeigen.de popularna jest głównie wśród niemieckich osób poszukujących samochodu. Na stronie tej znajdziemy wiele lokalnych, prywatnych ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodów używanych. Jeżeli interesuje nas zakup samochodu z konkretnej części Niemiec, albo przebywamy obecnie na terenie tego kraju i szukamy samochodu w okolicy na stronie ebay-kleinanzeigen.de z pewnością znajdziemy najciekawsze oferty.

Niemieckie strony z autami w jednym miejscu

Przeglądając niemieckie strony z autami z pewnością niejednokrotnie zdarzy się, że ogłoszenia się powtarzają. Aby uniknąć takiej sytuacji i za jednym razem odnaleźć jak największą ilość samochodów dopasowanych do naszych potrzeb warto skorzystać z porównywarki niemieckich stron z autami. 

Dzięki stronie gebrauchtwagen.de mamy możliwość przeszukania za pomocą kilku kliknięć interesującego nas samochodu na wielu portalach sprzedażowych, zarówno tych bardziej popularnych, takich jak: auto.de, autoscout24.de, mobile.de, ale także nieco mniejszych, takich jak: pkw.de czy verivox.de. 

Dzięki możliwości wyszukania interesującego egzemplarza samochodu na niemieckich stronach z autami, zakup pojazdu z zagranicy staje się łatwiejszy i ogranicza do wyjazdu celem dopełnienia formalności związanych z transakcją.

Więcej informacji o samochodach z Niemiec:

Samochody z niemiec – gdzie szukać, jak sprowadzić i zarejestrować

Autobaza to wiarygodne źródło informacji o historii pojazdu. Portal znany wielu kierowcom, którym raport historii pojazdu pomógł uniknąć kosztownej pomyłki przy zakupie samochodu. Potężna baza wiedzy o polskim rynku samochodów używanych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz