Zamknij
REKLAMA

Targi Mieszkaniowe - jesień 2019 w Immobile Łuczniczce

16:27, 16.11.2019 | i
Skomentuj 22. Targi Mieszkaniowe - jesień 2019. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

W Łuczniczce odbywają się  22. Targi Mieszkaniowe - jesień 2019. W niedzielę targi otwarte będą od godz. 10 do 16.

Targi Mieszkaniowe – jesień 2019 prezentują ofertę bydgoskiego rynku nieruchomości skierowaną głównie do poszukujących mieszkania lub domu.  Do dyspozycji  odwiedzających targi są deweloperzy realizujący inwestycje w Bydgoszczy i w okolicach miasta, występujący z ofertą nowych mieszkań i domów, z ofertą inwestycji planowanych i premierowo prezentowanych na targach, a także z inwestycjami w trakcie realizacji lub już wybudowanymi i dostępnymi w sprzedaży.  Dostępna jest też oferta wtórnego rynku nieruchomości, którą oferują  biura nieruchomości. Dowiedzieć się można  m.in. o możliwościach  zaciągnięcia kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, o tym jak przygotować mieszkanie do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedurach przy zakupie nieruchomości.

Tematyka targów obejmuje również oferty urządzenia i wyposażenia mieszkań i domów, w tym m.in. propozycje systemów zabudowy kuchennej, produkcji mebli klasycznych i nowoczesnych na wymiar, oraz podłóg, drzwi, akcesoriów, okładzin , płyt z kamienia naturalnego i płytek ceramicznych, oraz innych produktów dla domu i jego otoczenia.

Kolejną propozycją targów jest oferta poradnictwa prawnego i poradnictwa rzeczoznawców majątkowych w zakresie spraw mieszkaniowych oraz poradnictwo architektów, a także organizowane seminaria i wykłady, których tematyka będzie źródłem poradnikowej wiedzy w sprawach związanych z nieruchomościami, a dotyczącymi m.in.: procedur przy kupnie i sprzedaży mieszkania oraz oddzielnie poświęcone tematyce najmu i podnajmu mieszkań. Będą również prelekcje dotyczące tematyki finansowej, związanej z prawidłowym trybem postępowania przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

Targi potrwają do jutra. W niedzielę, 17 listopada, Immobile Łuczniczka otwarta będzie w godz. 10.00 -16.00. Wstęp wolny.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

heniahenia

0 0

Ciekawa jestem, jak potoczą się tegoroczne targi. W Bydgoszczy wiele się dzieje, można powiedzieć, że nowe mieszkania wciąż powstają, więc może być ciekawie. Liczę też, że poznam jakieś ciekawe projekty wnętrz https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-bydgoszcz/ i nie tylko. 11:23, 20.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA