Zamknij
REKLAMA

Dotacje z PARP dla firm z kujawsko-pomorskiego

18:29, 02.12.2019 | i
Skomentuj
REKLAMA

Jak zdobyć dofinansowanie na wdrożenie innowacji i rozwój własnej firmy? Kto i na co może otrzymać wsparcie? Jakie warunki należy spełnić? W piątek 6 grudnia w Bydgoszczy eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje ze środków Unii Europejskiej i Funduszy Norweskich.

Spotkanie pn. „Dotacje na innowacje w Twojej firmie” skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy są zainteresowani aktualna? informacją nt. funduszy europejskich.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się: kto i na co może otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca, oraz jakie wydatki i w jakiej wysokości można finansować ze środków pomocowych. Przedstawiciele PARP przybliża? m.in. zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego konkursu „Bony na innowacje dla MŚP”, zaplanowanego konkursu „Badania na rynek" oraz Funduszy Norweskich.

Na stoiskach informacyjnych będzie można także porozmawiać z ekspertami Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich, Enterprise Europe Network, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Kiedy:

6 grudnia 2019 r., godz. 09:30

Gdzie:

Bydgoszcz, ul. Naruszewicza 11,Kampus Wyższej Szkoły Gospodarki, budynek K, Aula K001.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz