Zamknij
REKLAMA

Accolade kupiło grunt pod budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

19:37, 19.12.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj

Accolade - międzynarodowy inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych – zakupił działkę o powierzchni 8,4 ha, na której powstanie jego kolejny park przemysłowy w Bydgoszczy. Panattoni Park Bydgoszcz II zaoferuje około 37 tys. m2 nowoczesnej powierzchni logistycznej, której ukończenie zaplanowano na pierwsze półrocze 2020 r. Wartość inwestycji szacowana jest na około 30 mln euro.

Zakup działki w Bydgoszczy pod Panattoni Park Bydgoszcz II to kontynuacja strategii firmy, zakładającej realizację inwestycji w miejscach o największym potencjale rozwoju. Kolejny park w Bydgoszczy, w który zainwestuje Accolade będzie miał dogodną lokalizację w granicach administracyjnych miasta, z dobrym dostępem do środków transportu miejskiego. Powstanie zaledwie kilka minut jazdy od istniejącego już, należącego do Accolade, Panattoni Parku Bydgoszcz i w zależności od profilu najemców zatrudnionych tu będzie ok. 200 – 300 osób.

Pierwszy park przemysłowy w Bydgoszczy, w który zainwestowało Accolade powstał na przełomie 2016 i 2017 r. i oferuje 50 110 m2 powierzchni przemysłowej w ramach trzech nowoczesnych budynków magazynowych w pobliżu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego (BPPT). Park powstał na regenerowanych terenach poprzemysłowych w miejscu zakładów chemicznych, które zostały zamknięte kilka lat temu. Obiekt z przeznaczeniem na składowanie oraz lekką produkcję może być dowolnie dostosowany do potrzeb jednej firmy bądź kilku najemców. Wskaźnik obłożenia dla tego obiektu wynosi 100 proc. Wśród wynajmujących znaleźli się między innymi firma Oponeo, Rohlig Suus Logistics, DB Schenker czy Sims Lifecycle Services.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Dobrze ,żeDobrze ,że

1 0

rośnie ilość firm lokujących się w Parku Przemysłowym. 21:58, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LechLech

0 0

Tak zatrudnia Ukrainców za najnizsza stawkę.To jakie to polskie firmy beda to wynajmowac????? Nieeee? aha sprzedali ziemie,no tak wielki sukces. 👎 11:19, 22.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone