Zamknij

Antywłamaniowy zamek Gerda – cena za zamek i montaż

23:20, 16.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Bez wątpienia producent zamków Gerda cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskich zabezpieczeń do domów, mieszkań i firm. Zamki do drzwi tej marki są znane ze swojej wytrzymałości i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Osoby zainteresowane tak skutecznym zabezpieczeniem na pewno ciekawi cena antywłamaniowego zamka Gerda, a także koszt montażu zamka tego typu. Te kwestie przybliżają znakomici ślusarze z Gdańska.

Jakość i cena zamków Gerda

Znalezienie zamka do drzwi obecnie to nie problem. Tego typu zabezpieczenia dostępne są w większości sklepów, w marketach, a także w specjalistycznych punktach ze sprzedażą zamków. Większy kłopot może sprawić jego dobry wybór. Mnogość modeli sprawia, że można się pogubić. Czasem tylko dobry specjalista, taki jak polecani ślusarze z Gdańska, potrafi wybrać właściwy model i polecić producenta zamków, który faktycznie zasługuje na zaufanie. Tutaj liderem niezmiennie jest polska firma, która produkuje zamki Gerda. Są one cenione przez klientów zamawiających montaż zamków w Gdańsku, niezależnie od tego, czy odbywa się on w firmie, czy w domu. Wzory i wielkość zamków do drzwi Gerda, a także sam montaż to tematyka rozległa i żeby się w niej orientować, trzeba mieć taką wiedzę, jaką dysponują profesjonalni ślusarze z Gdańska. Wspomniane https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24h.pl/ może polecić – obok doskonałych zamków Gerda – także popularny zamiennik jednego modelu, zamek KESO RIM 6000 S.

Najpopularniejsze wśród klientów zamki do drzwi

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S był bardzo popularny wśród klientów, a ślusarze często dokonywali jego montażu. Z czasem jednak odkryto, że ten konkretny model ma pewne wady, które sprawiły, że użytkownicy zaczęli szukać zamiennika – okazał się nim zamek do drzwi Keso RIM 6000 S. Zamek Gerda ma po prostu zbyt długi klucz i zapychający się otwór, natomiast zamiennik Keso rozwiązał ten problem. Wspomniany zamek Keso, posiadający mały kluczyk obrotowy i opatentowane zabezpieczenie Omega 2, to atrakcyjny cenowo wybór dla dbających o wygodę.

Właściwe dopasowanie typu wkładki do zamka

Wybierając rodzaj wkładki, dobrze zwrócić uwagę na zamki nawierzchniowe Gerda, jak i zamki wpuszczane tej marki. Dużo zależy od rodzaju drzwi antywłamaniowych, które mamy zamontowane w domu lub w biurze. Ślusarz polecony przez Pogotowie zamkowe natychmiast sprawdzi parametry naszych drzwi i poleci zamek antywłamaniowy Gerda w zależności od preferowanego mechanizmu, a nawet stylistyki. Ślusarze mają też przy sobie kilka produktów znanych producentów zamków w dobrych cenach, tak by ułatwić klientowi wybór.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz