Zamknij
REKLAMA

Antywłamaniowy zamek Gerda – cena za zamek i montaż

23:20, 16.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Bez wątpienia producent zamków Gerda cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskich zabezpieczeń do domów, mieszkań i firm. Zamki do drzwi tej marki są znane ze swojej wytrzymałości i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Osoby zainteresowane tak skutecznym zabezpieczeniem na pewno ciekawi cena antywłamaniowego zamka Gerda, a także koszt montażu zamka tego typu. Te kwestie przybliżają znakomici ślusarze z Gdańska.

Jakość i cena zamków Gerda

Znalezienie zamka do drzwi obecnie to nie problem. Tego typu zabezpieczenia dostępne są w większości sklepów, w marketach, a także w specjalistycznych punktach ze sprzedażą zamków. Większy kłopot może sprawić jego dobry wybór. Mnogość modeli sprawia, że można się pogubić. Czasem tylko dobry specjalista, taki jak polecani ślusarze z Gdańska, potrafi wybrać właściwy model i polecić producenta zamków, który faktycznie zasługuje na zaufanie. Tutaj liderem niezmiennie jest polska firma, która produkuje zamki Gerda. Są one cenione przez klientów zamawiających montaż zamków w Gdańsku, niezależnie od tego, czy odbywa się on w firmie, czy w domu. Wzory i wielkość zamków do drzwi Gerda, a także sam montaż to tematyka rozległa i żeby się w niej orientować, trzeba mieć taką wiedzę, jaką dysponują profesjonalni ślusarze z Gdańska. Wspomniane https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24h.pl/ może polecić – obok doskonałych zamków Gerda – także popularny zamiennik jednego modelu, zamek KESO RIM 6000 S.

Najpopularniejsze wśród klientów zamki do drzwi

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000 S był bardzo popularny wśród klientów, a ślusarze często dokonywali jego montażu. Z czasem jednak odkryto, że ten konkretny model ma pewne wady, które sprawiły, że użytkownicy zaczęli szukać zamiennika – okazał się nim zamek do drzwi Keso RIM 6000 S. Zamek Gerda ma po prostu zbyt długi klucz i zapychający się otwór, natomiast zamiennik Keso rozwiązał ten problem. Wspomniany zamek Keso, posiadający mały kluczyk obrotowy i opatentowane zabezpieczenie Omega 2, to atrakcyjny cenowo wybór dla dbających o wygodę.

Właściwe dopasowanie typu wkładki do zamka

Wybierając rodzaj wkładki, dobrze zwrócić uwagę na zamki nawierzchniowe Gerda, jak i zamki wpuszczane tej marki. Dużo zależy od rodzaju drzwi antywłamaniowych, które mamy zamontowane w domu lub w biurze. Ślusarz polecony przez Pogotowie zamkowe natychmiast sprawdzi parametry naszych drzwi i poleci zamek antywłamaniowy Gerda w zależności od preferowanego mechanizmu, a nawet stylistyki. Ślusarze mają też przy sobie kilka produktów znanych producentów zamków w dobrych cenach, tak by ułatwić klientowi wybór.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz