Zamknij
REKLAMA

Alstal nagrodzony godłem "Teraz Polska"

21:34, 09.06.2020 | i
Skomentuj Na zdjęciu: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, Brygida Grzegorz, dyrektor finansowy, członek Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana, Jarosław Szczupak, prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana oraz prof. Michał Kleiber (przewodniczący Kapituły Teraz Polska)
REKLAMA

Znamy laureatów Konkursu „Teraz Polska”! Finał 30. edycji pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbył się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Do prestiżowego grona firm nagrodzonych godłem „Teraz Polska” dołączyła grupa ALSTAL. Kapituła konkursu wyróżniła wysoką jakość świadczonych przez ALSTAL usług - generalne wykonawstwo, budownictwo. 

Zakończyła się 30., jubileuszowa edycja Konkursu „Teraz Polska”. Nagrodzono 14 produktów, 9 usług i jedną innowację. Podczas uroczystości, która odbyła się 9 czerwca 2020 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, godłem "Teraz Polska" nagrodzona została grupa ALSTAL.

Nagrody laureatom wręczała w imieniu Prezydenta RP Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.W imieniu mojego męża oraz własnym chciałam skierować słowa uznania dla organizatorów Konkursu i złożyć najserdeczniejsze gratulacje wszystkim laureatom. Przez 3 dekady Konkursu „Teraz Polska” nagrodą zostało uhonorowanych ponad 700 laureatów. To państwa dokonania i państwa sukcesy bezsprzecznie przyczyniają się do prężnego rozwoju naszej gospodarki, co jest naszą wspólną radością i wspólną dumą – powiedziała podczas uroczystości Agata Kornhauser-Duda.

Wyróżnienie, z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Duda odebrali osobiście Jarosław Szczupak, prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana oraz Brygida Grzegorz, dyrektor finansowy, członek Zarządu  ALSTAL Grupa Budowlana.

Jestem zaszczycony, że przyznano nam nagrodę za usługę generalnego wykonawstwa i budownictwa. Godło „Teraz Polska” traktujemy jako dowód uznania naszej ciężkiej i ambitnej, ponad 40-letniej działalności na rynku. Wzięliśmy udział w konkursie, żeby pokazać, że całkowicie polska firma jest w stanie realizować warte setki milionów złotych inwestycje na absolutnie światowym poziomie. I tym samym każdego roku realnie zwiększać jakość życia Polaków – mówił podczas wręczenia nagród Jarosław Szczupak, prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana.

Firma ALSTAL wystartowała w 1976 roku jako niewielki zakład ślusarski pod Inowrocławiem. Gdy Alojzy Szczupak zatrudniał pierwszego pracownika, nie mógł spodziewać się, że 44 lata później jego syn będzie tworzył giganta branży budowlanej.

Dziś ALSTAL ma swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Bydgoszczy i Łodzi.  W portfolio grupy jest m.in. budowa Opery Leśnej w Sopocie, Term Maltańskich w Poznaniu czy stadionu MotoArena w Toruniu. Perłą w koronie firmy niewątpliwie będzie też szczecińska Fabryka Wody, nowoczesny kompleks basenowo-edukacyjny z największą liczbą saun w Europie. Aktualnie ALSTAL kończy budowę w Bydgoszczy  Centrum Rekreacji Astoria.

Grupa ALSTAL informuje też, że po 44 latach zmienia siedzibę i przenosi się z Jacewa koło Inowrocławia do Bydgoszczy na ul. Gajową 99.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

skawskaw

0 0

Wspaniała, polska firma. Oby takich więcej. Podziwiam ich. 19:26, 22.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz