Zamknij
REKLAMA

ALSTAL zmienił siedzibę. To od dzisiaj firma bydgoska

11:44, 03.08.2020 | i
Skomentuj Otwarcia nowego biura firmy ALSTAL Grupa Budowlana. Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

ALSTAL Grupa Budowlana przeniosła siedzibę  firmy do Bydgoszczy. Oficjalna uroczystość otwarcia nowego biura firmy odbyła się dzisiaj w nowo oddanym do użytkowania gmachu przy ul. Gajowej 99.

ALSTAL po 44 latach działalności w Jacewie koło Inowrocławia zmieniła siedzibę firmy na Bydgoszcz. Dzisiaj odbyła się w Bydgoszczy przy ul. Gajowej 99 uroczystość przecięcia wstęgi do nowego biura.

- Na tę chwilę czekaliśmy tyle lat. Zmiana siedziby spółki była zapisana w strategii 2015-2020 jako punkt kulminacyjny realizacji. Udało się zrealizować ten cel - powiedział podczas uroczystości otwarcia nowej siedziby prezes Zarządu ALSTAL-u Jarosław Szczupak i dodał, że w tym samym czasie firma ugruntowała swoją pozycję lidera w budowie obiektów użyteczności publicznej w Polsce. - Konkurujemy z sukcesem z korporacjami międzynarodowymi. W tym roku osiągniemy przychód niespełna 500 mln zł. Budujemy 20 obiektów niesłychanie ważnych dla społeczności lokalnych - dodał prezes Szczupak i podkreślił, że wszystkie zadania realizowane są w znakomitym terminie i w znakomitej jakości.

Podczas otwarcia nowej siedziby wyróżniający się w firmie pracownicy uhonorowani zostali kwiatami i upominkami.

- Otwierają się przed nami nowe perspektywy. Bydgoszcz to prężny ośrodek biznesowy, naukowy. Myślę, że otrzymamy tutaj należyte wsparcie dla naszego rozwoju. Zamierzamy się dalej rozwijać, pomimo pandemii. Z takim zespołem to jest możliwe - zadeklarował Szczupak.

ALSTAL Grupa Budowlana  specjalizuje się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. Profil działalności obejmuje realizacje projektów w zakresie budownictwa sportowo-rekreacyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego, szpitali i centrów medycznych oraz renowacji obiektów zabytkowych To jedna z największych w Polsce firm budowlanych, mająca w portfolio takie budowy jak: Termy Maltańskie w Poznaniu, Opera Leśna w Sopocie, Centrum Rekreacji Astoria w Bydgoszczy, Lodowisko Torbyd, Motoarena w Toruniu.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

czerwony szczupakczerwony szczupak

5 17

osiadł w czerwonej Bydgoszczy.Firma POukładana z byłymi.....szkoda gadać. 15:48, 03.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

seba1978seba1978

7 2

ojojoj jaka zazdrosc........a przeciez wolalbys zeby przeniosla sie do Twojego rydzykowa tak bardzo by tego pewnie chciala sobecka a tu Bydgoszcz.......... 18:33, 03.08.2020


MarekMarek

18 0

To bardzo dobrze, że mocne firmy przenoszą się do Bydgoszczy. 16:13, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

skawskaw

7 4

To znakomita firma, z powodzeniem konkuruje na rynku z tuzami zagranicznymi. Oby tak dalej. Natomiast dziwne jest, że kasta polityków i urzędników miejskich była nieobecna. To niebywałe! Oni zawsze pędzą tam gdzie można grzać się w cudzym blasku i dawać do zrozumienia, że oni są ojcami bądź matkami sukcesu. 19:24, 03.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz