Zamknij
REKLAMA

Port Lotniczy Bydgoszcz powoli odbija się z zapaści

09:37, 07.09.2020 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Po niemal całkowitym do końca czerwca zamknięciu lotniska do Portu Lotniczego Bydgoszcz powoli przywracane są połączenia. W sierpniu bydgoskie lotnisko odprawiło ponad 18 tysięcy podróżnych.

Port Lotniczy Bydgoszcz SA odprawił w sierpniu 18171 pasażerów, czyli ponaddwukrotnie więcej niż w poprzednim miesiącu. Jednak w porównaniu do analogicznego miesiąca roku ubiegłego, wynik jest mniejszy o 62%. W ubiegłym miesiącu zrealizowano 1018 operacji lotniczych, w roku ubiegłym było ich 25% więcej.

- Sierpniowe statystyki są wynikiem sukcesywnego zwiększania oferowania, wznawiania i uruchamiania nowych połączeń z naszego lotniska – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz SA – Zainteresowaniem naszych pasażerów cieszyły się też rejsy wakacyjne do Zakynthos i Zadaru. Już od początku września odbywają się rejsy do Warszawy, a od końca października planowane są dodatkowe rotacje do Londynu Stansted, Londynu Luton, Birmingham i powrót rejsów do Kijowa Boryspol.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ciekawyciekawy

0 1

zapadl sie ? moze Antonow przylecial z maseczkami 16:04, 07.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oj oj oj oj

2 1

czemu ? POdniecacie się iloscią operacji lotniczych ? Przecież o atrakcyjności lotniska stanowi ilość destynacji a co za tym idzie LICZBA obsłużonych pasażerów.Co z tego że samoloty latają z bardzo małym ,,wypełnieniem,,.Już i tak niedługo ZNOWU was przegoni Lublin.Spiochy i nieudacznicy !!! 10:04, 08.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz