Zamknij
REKLAMA

Zmiany kadrowe w bydgoskiej Pesie

15:16, 24.09.2020 | i
Skomentuj Autor: Pit1233 /z: Wikipedia/
REKLAMA

Rada Nadzorcza Pesa Bydgoszcz przyjęła rezygnację Sławomira Piątka, dotychczasowego członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż i powołała na to stanowisko Macieja Maciejewskiego.

Sławomir Piątek pracował w Grupie Pesa od 7 lat, najpierw jako prezes Zarządu ZNTK Mińsk Mazowiecki, a później jako członek zarządu, dyrektor sprzedaży Pesa Bydgoszcz. Odpowiadał za realizację strategii marketingowej spółki, sprzedaż i relacje z klientami.

Maciej Maciejewski jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Poznańskiej. Ukończył również podyplomowe studia z zakresu finansów i marketingu poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji /SITKom/. Ma wieloletnie doświadczenie i znajomość branży kolejowej, zarządzał dużymi zespołami, odpowiadał za przygotowanie, planowanie i realizację strategii sprzedaży oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów,

Z Pesa związany od końca lat dziewięćdziesiątych, początkowo jako specjalista konstruktor, później odpowiedzialny za działania marketingowe. Od 2010 roku dyrektor sprzedaży krajowego i zagranicznego rynku kolejowego. Jako członek zarządu i dyrektor sprzedaży Pesa będzie odpowiadał za realizację nowej strategii marketingowej spółki, wprowadzenie na rynek polski i rynki zagraniczne nowej  pojazdów oraz dalszy rozwój dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

zdziwionyzdziwiony

1 0

tam byla kiedykolwiek kadra? wprawdzie 1 zalatwil se dr h.c /humoris causa bo UTP/ ale dal noge 11:25, 10.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%