Zamknij
REKLAMA

Czy na pewno nikt nie podsłuchuje twoich spotkań biznesowych?

14:40, 01.10.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Poufne rozmowy, negocjacje handlowe, ustne umowy – te wszystkie sprawy wymagają absolutnej dyskrecji. Od zachowania ich w tajemnicy zależą nie tylko poszczególne transakcje, ale mogą zaważyć na całej przyszłości firmy.

Własne biuro wydaje się miejscem idealnie bezpiecznym ale czy na pewno ? Przy dzisiejszym rozwoju sprzętu szpiegowskiego, a także jego powszechnej dostępności należy zastanowić się, czy wykrywanie podsłuchów w biurze to inwestycja, która zwróci się niewspółmiernie do poniesionych kosztów. Wykrywanie podsłuchów w biurze jest o tyle trudne, że trudno monitorować i kontrolować wszystkie wchodzące w różnych sprawach osoby. Należy pamiętać, że założenie podsłuchu jest bardzo proste i  nie wymaga fachowej wiedzy – wystarczy pozostawienie przez kogoś nie rzucającego się w oczy przedmiotu – na przykład ładowarki do telefonu czy pudełka po płycie CD aby wszystko co dzieje się w biurze trafiło w niepowołane ręce.

Komu powierzyć wykrywanie podsłuchów w biurze?

Zdecydowanie specjalistom. Samodzielne przeszukanie biura może być czasochłonne i zupełnie nieskuteczne. Wykrycie metodą wizualną podsłuchu ukrytego na przykład w listwie zasilającej jest praktycznie niemożliwe. Wykrywanie podsłuchów w biurze to zadanie, którego podejmie się firma Afatronik.com.pl. Firma ta kompleksowo zajmuje się tego typu działalnością – sprzedaje wszelkiego rodzaju urządzenia szpiegowskie, doradza w sprawach związanych z bezpieczeństwem firmy, organizuje szkolenia i oczywiście przeprowadza w sposób profesjonalny wykrywanie podsłuchów w biurze. Alfatronik.com.pl jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami technicznymi współpracując z renomowanymi agencjami detektywistycznymi i producentami tego typu urządzeń na całym świecie. 

Jak wygląda i ile kosztuje wykrywanie podsłuchów w biurze?

Wykrywanie urządzeń szpiegowskich jest procesem technicznie skomplikowanym i czasochłonnym. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z klientem, a także dokładne oględziny zagrożonych pomieszczeń. Następnie przeprowadzana jest kontrola za pomocą zaawansowanego technicznie sprzętu, która pozwala nie tylko na wykrycie podsłuchu działającego w biurze, ale również na zlokalizowanie urządzeń pozostających w uśpieniu. Po zakończeniu pracy ekipy Alfatronik.com.pl klient otrzymuje szczegółowy raport oraz listę zaleceń dotyczących zabezpieczenia anty-podsłuchowego w przyszłości. Sama kontrola trwa co najmniej kilka godzin, a cena usługi uzależniona jest od specyfiki i wielkości pomieszczenia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA